1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona przed upadkiem
 5. Urządzenia samohamowne
 6. Urządzenie samohamowne 3M™ DBI-SALA® Nano-Lok™, przedłużona długość XL, pojedyncze, 6 m, taśma, 3103867

Urządzenie samohamowne 3M™ DBI-SALA® Nano-Lok™, przedłużona długość XL, pojedyncze, 6 m, taśma, 3103867

 • Numer części 3103867
 • Numer produktu 3M 3103867
 • 3M ID 7012608840

Wstępnie zaprogramowany znacznik RFID 3M™ ułatwia śledzenie urządzeń i zarządzanie nimi za pomocą systemu 3M™ Inspection and Asset Management System (dostępnego w trybie subskrypcji)

Odporna na uderzenia obudowa wykonana z wytrzymałego termoplastycznego materiału jest zaprojektowana w taki sposób, aby wytrzymać trudne warunki pracy

Szybko działający hamulec z funkcją wykrywania prędkości

Zobacz więcej szczegółów
Typ połączenia punktu kotwiczącego Karabinek
Rodzaj połączenia szelek Karabinek hakowy
Materiał linki bezpieczeństwa Taśma Dynema

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wstępnie zaprogramowany znacznik RFID 3M™ ułatwia śledzenie urządzeń i zarządzanie nimi za pomocą systemu 3M™ Inspection and Asset Management System (dostępnego w trybie subskrypcji)
 • Odporna na uderzenia obudowa wykonana z wytrzymałego termoplastycznego materiału jest zaprojektowana w taki sposób, aby wytrzymać trudne warunki pracy
 • Szybko działający hamulec z funkcją wykrywania prędkości
 • Niezwykle kompaktowa i lekka konstrukcja
 • Szeroki wybór konfiguracji
 • Dostępne modele 6 m do użytku nad głową
 • Maksymalna nośność 140 kg

Urządzenia samohamowne o wydłużonej taśmie 3M™ DBI-SALA® Nano-Lok™ mają za zadanie poprawić ochronę przed upadkiem z wysokości. Dostępna w długościach 3 m i 6 m, rodzina SRL Nano-Lok łączy ochronę przed upadkiem z wysokości z łatwością użytkowania i wygodą dla jeszcze większej liczby zastosowań. System aktywacji hamulca wykrywający prędkość zapewnia ochronę na małych wysokościach. Lina jest zawsze napięta, co pomaga ograniczyć ciągnięcie, przytrzaśnięcia i upadki spowodowane potknięciem się o nią. Kompaktowy i trwały amortyzator wykonano z nitrylu.

Urządzenia samohamowne o wydłużonej taśmie 3M™ DBI-SALA® Nano-Lok™ to wytrzymałe, a jednocześnie lekkie i starannie zaprojektowane urządzenia, na których można polegać, zapewniające wygodę i skuteczną ochronę przed upadkiem. Elementy ze stali nierdzewnej, układ hamowania z mechanizmem zapadkowymi i częściowo uszczelniona konstrukcja zapewniają użytkownikowi wytrzymały system. Nasze SRL są oparte doświadczeniach zbieranych podczas dziesięcioleci eksploatacji w terenie w celu zapewnienia niezawodnej ochrony przed upadkiem. SRL zostało zaprojektowane w taki sposób, że linka bezpieczeństwa wydłuża się, gdy użytkownik się odsuwa, i automatycznie się cofa, umożliwiając użytkownikowi poruszanie się w obszarze roboczym z normalną prędkością. Podczas upadku włącza się układ hamowania z funkcją wykrywania prędkości, który zatrzymuje upadek i zmniejsza siły oddziałujące na użytkownika.

Proponowane zastosowania
 • Montaż, malowanie, rekultywacja, obróbka maszynowa, czyszczenie, instalacje elektryczne, utrzymanie obiektu, wspinaczka po drabinie

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.