1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Artykuły biurowe
 4. Karteczki i dozowniki karteczek
 5. Karteczki Post-it® Super Sticky NEW YORK Colours, 6 bloczków 76 mm x 76 mm

Karteczki Post-it® Super Sticky NEW YORK Colours, 6 bloczków 76 mm x 76 mm

 • 3M ID 7100207283
 • UPC 70638060652830,00638060652831,50638060652836

Mocniej i dłużej się trzymają, oferują podwójną siłę klejenia w porównaniu z oryginalnymi karteczkami Post-it®

Dobranie kolorów zainspirowanych barwami Nowego Jorku sprawi, że Twój pomysł będzie strzałem w dziesiątkę

Karteczki Post-it® wykonane są z włókien papieru z certyfikatem PEFC, które pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i znanych źródeł.

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Mocniej i dłużej się trzymają, oferują podwójną siłę klejenia w porównaniu z oryginalnymi karteczkami Post-it®
 • Dobranie kolorów zainspirowanych barwami Nowego Jorku sprawi, że Twój pomysł będzie strzałem w dziesiątkę
 • Karteczki Post-it® wykonane są z włókien papieru z certyfikatem PEFC, które pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i znanych źródeł
 • Klej wykonany w 60% z materiałów klejących z roślin całorocznych
 • Pobierz darmową aplikację Post-it®, aby błyskawicznie zapisywać pracę oraz udostępniać notatki swojemu zespołowi bez streszczeń i opóźnień

Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky oferują podwójną siłę klejenia (w porównaniu do standardowych karteczek Post-it®). Są super mocne, uniwersalne i dostępne w wielu jaskrawych i żywych kolorach, aby Twoje informacje lub wiadomości rzucały się w oczy.

Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky mocniej i dłużej się trzymają. Mają podwójną siłę klejenia w porównaniu do standardowych karteczek samoprzylepnych Post-it®, więc Twoja wiadomość na pewno przetrwa. Doskonałe do pionowych powierzchni oraz powierzchni, do których trudno coś przykleić, karteczki samoprzylepne idealnie nadają się do robienia notatek i pozostawiania wiadomości oraz przypomnień. Inspirowane barwami Nowego Jorku są super mocne, uniwersalne i zaprojektowane w taki sposób, aby Twoje wiadomości rzucały się w oczy. Wykonane z papieru z certyfikatem PEFC pochodzącego z certyfikowanych, odnawialnych lasów, które są zarządzane w sposób odpowiedzialny, z klejem, który jest w 60% wykonany z roślin całorocznych. Karteczki samoprzylepne o wymiarach 76 mm x 76 mm są dostarczane w opakowaniu zawierającym 6 bloczków po 90 arkuszy.