1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Badanie patogenów
 5. Testy wykrywania patogenu
 6. Test do detekcji molekularnej STEC (geny stx) 3M™ MDA2STX96, 96 testów, 1 szt.

Test do detekcji molekularnej STEC (geny stx) 3M™ MDA2STX96, 96 testów, 1 szt.

 • 3M ID 7100194012
 • UPC 00707387787080

Jeden, wspólny protokół analizy oraz zredukowana liczba etapów w porównaniu do innych metod znacznie usprawnia wykonanie badania oraz szkolenie pracowników

Gotowe do użycia odczynniki w probówkach do izolacji i amplifikacji DNA minimalizują ryzyko popełnienia błędu.

Oznaczone różnymi kolorami probówki z odczynnikami pozwalają na łatwiejsze śledzenie i identyfikację próbek.

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Jeden, wspólny protokół analizy oraz zredukowana liczba etapów w porównaniu do innych metod znacznie usprawnia wykonanie badania oraz szkolenie pracowników
 • Gotowe do użycia odczynniki w probówkach do izolacji i amplifikacji DNA minimalizują ryzyko popełnienia błędu.
 • Oznaczone różnymi kolorami probówki z odczynnikami pozwalają na łatwiejsze śledzenie i identyfikację próbek.
 • Możliwość przeprowadzenia jednoczesnej analizy do 96 próbek w kierunku różnych parametrów badawczych zwiększa wydajność pracy.
 • Amplifikacja i wykrywanie specyficznego DNA patogenu odbywa się w czasie rzeczywistym, umożliwiając uzyskanie wyników pozytywnych w ciągu zaledwie 15 minut.

Test do detekcji molekularnej STEC (geny stx) i STEC (geny stx i eae) 3M™ - drugiej generacji, są stosowane z Systemem do Detekcji Molekularnej 3M™ do szybkiego i specyficznego wykrywania bakterii E.coli produkującej Shiga toksyny w żywności i próbkach środowiskowych.

Podobnie jak w przypadku innych metod detekcyjnych, skład oraz jakość pożywek wykorzystywanych w etapie przednamnażania wpływa na uzyskiwane wyniki. W Systemie do Detekcji Molekularnej 3M™ zweryfikowano stosowanie zbuforowanej wody peptonowej (zgodnej z ISO), zarówno do Testu do detekcji molelularnej STEC (geny stx) oraz STEC (geny stx i eae) 3M™ - drugiej generacji.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.