1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki ochrony indywidualnej
 4. Ochrona przed upadkiem
 5. Przestrzeń zamknięta
 6. Żurawiki i maszty
 7. Długi system żurawika 3M™ DBI-SALA®, duży udźwig, do przestrzeni zamkniętych, 8000119

Długi system żurawika 3M™ DBI-SALA®, duży udźwig, do przestrzeni zamkniętych, 8000119

 • Numer produktu 3M 8000119
 • 3M ID 7100313960

Ramiona krótkiego i długiego zasięgu/ramiona żurawika przesuniętego, dolny maszt i kompletne systemy

Zintegrowany punkt kotwiczenia masztu 22 kN (5000 funtów).

Ocena zabezpieczenia przed upadkiem we wszystkich pozycjach masztu z przesunięciem żurawika

Zobacz więcej szczegółów
Wysokość całkowita (jednostki metryczne) 600 mm
Rodzaj produktu Davit Hoist System

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Ramiona krótkiego i długiego zasięgu/ramiona żurawika przesuniętego, dolny maszt i kompletne systemy
 • Zintegrowany punkt kotwiczenia masztu 22 kN (5000 funtów)
 • Ocena zabezpieczenia przed upadkiem we wszystkich pozycjach masztu z przesunięciem żurawika
 • Połącz z 1 lub 2 dolnymi przedłużeniami masztu
 • Integralny dodatkowy punkt kotwiczenia dla ochrony przed upadkiem z wysokości
 • Wbudowane główne i dodatkowe rolki
 • Regulacja za pomocą zapadki i pokrętła
 • Lekka i wytrzymała konstrukcja aluminiowa
 • Używaj z przenośnymi i stałymi podstawami 3M™ DBI-SALA® HC (duży udźwig)

System żurawika u dużym udźwigu 3M™ DBI-SALA® zastał zaprojektowany z myślą o dostępie za pomocą włazów i wejścia/ewakuacji z przestrzeni zamkniętych. Ramię żurawika jest wykonane z lekkich materiałów, np. z aluminium o wysokiej wytrzymałości. Połączenie obrotowe żurawika ułatwia akcje ratunkowe i ma regulację zapewniającą zgodność w zakresie wolnej przestrzeni od góry. Ramię żurawika można dopasować do wielu standardowych wejść. Dostępnych jest wiele innych przenośnych i stałych podstaw, które spełniają wszystkie wymagania w miejscu pracy.

Używaj ramion żurawików 3M™ DBI-SALA® z podstawami żurawików 3M™ DBI-SALA® jako elementu ratownictwa i wsparcia pracy w przestrzeniach zamkniętych. Zespół żurawika jest wykonany głównie z aluminium tłoczonego na zamówienie oraz pomalowany proszkowo na dobrze widoczne kolory: zielony i błyszczący czarny. Zespół ma konstrukcję modułową, dzięki czemu można go rozłożyć na wiele części łatwych do transportowania i składowania. Ta modułowość umożliwia również swobodne dobieranie długich i krótkich zespołów ramion żurawika. Wysokość i wysięg ramienia żurawika są regulowane, a do ustalania docelowego położenia służą bolce zaczepowe mocowane na linki z mechanizmem zwijania, który zapobiega przypadkowemu zerwaniu i zaczepieniu. Dzięki nowej konstrukcji regulacja wysokości żurawika trwa dwa razy krócej niż w poprzednich modelach 3M™ DBI SALA®. Dostępne są cztery niezależne punkty zakotwienia, i wszystkie one zapewniają zgodność z normą EN795:2012 w zakresie ochrony przed upadkiem z wysokości. Produkt jest w stanie powstrzymać upadek maksymalnie dwóch osób o masie 140 kg każda, zgodnie z normą CEN/TS 16415:2013. Jeśli chodzi o przemieszczanie ładunku, przedłużka spełnia wymagania dyrektywy maszynowej 2006/42/WE w zakresie urządzeń podnoszących obsługiwanych ręcznie. Udźwig wynosi maksymalnie 205 kg przy podstawach ruchomych oraz 340 kg przy podstawach stacjonarnych, pod warunkiem zamontowania odpowiedniego osprzętu. Przedłużka spełnia również wymagania normy EN1496:2012 w zakresie funkcji ratowniczych, pod warunkiem stosowania zaaprobowanych urządzeń ewakuacyjnych 3M. Wszystkie podstawy 3M™ DBI SALA® HC zaprojektowano do używania w połączeniu z masztami żurawików 3M™ DBI SALA® HC. Razem urządzenia te tworzą idealnie dopasowany system służący do prowadzenia akcji ratunkowych lub prac w przestrzeniach zamkniętych. Gdy trzeba prowadzić prace lub akcję ratunkową w przestrzeni zamkniętej, kluczowe znaczenie ma pewne i sprawne działanie sprzętu. 3M oferuje całą rodzinę systemów ratowniczych i ewakuacyjnych, za którymi stoją doświadczenia zbierane podczas dziesięcioleci eksploatacji w terenie.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.