Rura mocująca żurawik 3M™ DBI-SALA® HC do przestrzeni zamkniętych do wysokiego haka pojazdu, 8000116

 • Numer produktu 3M 8000116
 • 3M ID 70804503749

Pozwala sięgnąć do wysokich ramion haków w dużych pojazdach

Do użytku z podstawą żurawika 3M™ DBI-SALA® HC (o dużym udźwigu) do przestrzeni zamkniętych z pojazdem jako przeciwwagą

Doczepianie żurawika do pojazdów, w których hak holowniczy znajduje się na wysokościach od 25 cm do 84 cm (10 do 33 cali)

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Pozwala sięgnąć do wysokich ramion haków w dużych pojazdach
 • Do użytku z podstawą żurawika 3M™ DBI-SALA® HC (o dużym udźwigu) do przestrzeni zamkniętych z pojazdem jako przeciwwagą
 • Doczepianie żurawika do pojazdów, w których hak holowniczy znajduje się na wysokościach od 25 cm do 84 cm (10 do 33 cali)
 • Wykończenie w postaci malowania proszkowego
 • Lekka, mobilna konstrukcja
 • Gdy wchodzi w skład kompletnego systemu, spełnia wymagania norm EN795:2012, EN1496:2006, CEN/TS 16415:2013 i AS/NZS 5532:2013

Rura mocująca żurawik 3M™ DBI-SALA® HC (o dużym udźwigu) do przestrzeni zamkniętych do wysokiego haka pojazdu jest wykonana z tłoczonego aluminium i pomalowana proszkowo na błyszczący czarny kolor. W zastosowaniach, gdzie podstawa żurawika 3M™ DBI-SALA® HC (o dużym udźwigu) do przestrzeni zamkniętych z pojazdem jako przeciwwagą musi być sprzęgnięta z dużym pojazdem, ten podzespół kompensuje zwiększoną wysokość ramienia haka.

Rura mocująca żurawik 3M™ DBI-SALA® HC (o dużym udźwigu) do przestrzeni zamkniętych do wysokiego haka pojazdu pozwala skompensować zwiększoną wysokość ramienia haka w zastosowaniach, gdzie podstawa żurawika 3M™ DBI-SALA® HC (o dużym udźwigu) do przestrzeni zamkniętych z pojazdem w formie przeciwwagi musi zostać sprzężona z dużym pojazdem. Rura mocująca do haka jest wykonana głównie z aluminium tłoczonego na zamówienie oraz pomalowana proszkowo na błyszczący czarny kolor. Umożliwia doczepienie żurawika do pojazdów, w których hak holowniczy znajduje się na wysokościach od 25 cm do 84 cm (10 do 33 cali). Ma lekką, przenośną konstrukcję. Gdy wchodzi w skład kompletnego systemu, spełnia wymagania norm EN795:2012, EN1496:2006, CEN/TS 16415:2013 i AS/NZS 5532:2013

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.