1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Folie i arkusze
 4. Wykończenia architektoniczne
 5. Wykończenia powierzchni
 6. 3M™ DI-NOC™ Wykończenia architektoniczne Abrasion Resistant, ME-432AR, 1220 mm x 25 m

3M™ DI-NOC™ Wykończenia architektoniczne Abrasion Resistant, ME-432AR, 1220 mm x 25 m

3M ID 7100154917
 • Renowacja istniejących wnętrz bez demontażu wyposażenia
 • Zaprojektowane z myślą o zastosowaniach w miejscach narażonych na duże zużycie
 • Wykończenia charakteryzują się realistycznymi wzorami i teksturami, które doskonale imitują naturalne materiały oraz powierzchnie
 • Technologia kleju 3M™ Comply™ umożliwia szybką i łatwą instalację
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

Wykończenia architektoniczne 3M™ DI-NOC™ Abrasion Resistant mają powierzchnię odporną na ścieranie i są przeznaczone do remontów i modernizacji stref o dużym natężeniu ruchu, lad i blatów. Charakteryzują się najwyższą jakością dekoracyjną i zapewniają niemal nieograniczoną wolność twórczą. Mogą być instalowane na miejscu ograniczając przy tym koszty remontu czy naprawy. Technologia kleju 3M™ Comply™ przyspiesza i upraszcza instalację na wielu podłożach, a w przypadku zarysowań i uszkodzeń wykończenia te można łatwo naprawić.

Wykończenia architektoniczne 3M™ DI-NOC™ Abrasion Resistant zapewniają większą swobodę twórczą w dekoracji wnętrz. Wykończenia te charakteryzują się doskonałą odpornością na ścieranie dzięki czemu doskonale nadają się do modernizacji powierzchni o dużym natężeniu ruchu oraz do renowacji drzwi, lad i blatów stołowych. Mogą być stosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Wykończenia ścian dostępne są w ponad 850 realistycznych kolorach, wzorach i teksturach, które do złudzenia przypominają naturalne materiały. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o miejscach narażonych na silne zużycie, a ich elastyczny proces montażu umożliwia wykorzystanie tych produktów do renowacji mebli na miejscu bez konieczności demontażu istniejących elementów wyposażenia. Dzięki temu nie trzeba wyłączać wnętrz na czas remontu, unikając związanych z tym strat. Technologia kleju 3M™ Comply™ tworzy silne wiązania dzięki czemu nadaje się do aplikacji na różne typy podłoża, zapewniając klientom i instalatorom większą swobodę projektowania. Są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, a w przypadku zarysowań lub uszkodzeń można je szybko naprawić.

 • Renowacja istniejących wnętrz bez demontażu wyposażenia
 • Zaprojektowane z myślą o zastosowaniach w miejscach narażonych na duże zużycie
 • Wykończenia charakteryzują się realistycznymi wzorami i teksturami, które doskonale imitują naturalne materiały oraz powierzchnie
 • Technologia kleju 3M™ Comply™ umożliwia szybką i łatwą instalację
 • Łatwe utrzymanie i szybka naprawa zarysowań lub uszkodzeń
 • Podkład samoprzylepny trwale łączy się z różnego typu podłożami

Sugerowane zastosowania

 • Renowacja stref narażonych na silne zużycie, takich jak: restauracje i stołówki firmowe oraz hotelowe lobby oraz drzwi, ściany, windy, w tym towarowe, schody ruchome, kolumny, poręcze, biurka i lady, powierzchnie robocze, dystrybutory automatyczne, kasy, stoły oraz krzesła barowe.
Specyfikacja
Kolor kleju
Przezroczysty
Nieprzezroczystość
Nieprzezroczyste
Rodzaj powierzchni
3-wymiarowy, Płaskie
Typ Kleju
Samoprzylepna
Usuwalny
Stały
Wykończnie powierzchni
Odporne na ścieranie się
Zastosowanie
Sufity, meble, Lobby i windy, Ścianki działowe, Ściany