1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Systemy do odprowadzania pyłu
 5. Odkurzacze
 6. Festool Automotive Systems Odkurzacz mobilny CTM 48, E LE EC/B22 R1, 575105

Festool Automotive Systems Odkurzacz mobilny CTM 48, E LE EC/B22 R1, 575105

 • Numer części 575105
 • Numer produktu 3M CTM 48
 • 3M ID 7100145990

Pojemność zbiornika 48 L z workiem filtracyjnym SELFCLEAN o pojemności 46 l Festool Automotive Systems

Posiada zintegrowane przyłącze do EAA i narzędzi na sprężone powietrze

Spełnia wymagania dyrektywy ATEX 94/9/WE dla strefy 22 – pył z klas wybuchowości St1, St2 i St3 jest niezawodnie odsysany

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Pojemność zbiornika 48 L z workiem filtracyjnym SELFCLEAN o pojemności 46 l Festool Automotive Systems
 • Posiada zintegrowane przyłącze do EAA i narzędzi na sprężone powietrze
 • Spełnia wymagania dyrektywy ATEX 94/9/WE dla strefy 22 – pył z klas wybuchowości St1, St2 i St3 jest niezawodnie odsysany
 • Nadaje się do odsysania na mokro i na sucho
 • Dla pyłu o wartościach granicznych > 1 mg/m³ (CTL) lub > 0,1 mg/m³ (CTM)
 • Pobór mocy 150–1100 W
 • Maksymalna próżnia 23000 Pa
 • Maks. przepływ objętościowy 3400 l/min

Odkurzacz mobilny CTM 48 Festool Automotive Systems to ekonomiczny odkurzacz o pojemności zbiornika 48 L, ze zintegrowanym przyłączem dla EAA i narzędzi pneumatycznych. Posiada funkcję antystatyczną, uchwyt na kabel dla zachowania porządku oraz silnik EC-TEC do pracy ciągłej.

Odkurzacz mobilny ze zintegrowanym przyłączem do EAA i narzędzi pneumatycznych Festool Automotive Systems CTM 48. Posiada on zbiornik o pojemności 48 L oraz silnik EC-TEC Festool Automotive Systems, który umożliwia pracę ciągłą. Funkcja antystatyczna zapobiega wyładowaniom elektrostatycznym podczas pracy, a uchwyt na kabel zapewnia bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy. Odkurzacz mobilny CTM 48 Festool Automotive Systems posiada dopuszczenie dla kategorii pyłowej M (z dopuszczeniem dla klas pyłowych L i M) oraz zintegrowany, automatyczny, elektroniczny włącznik i wyłącznik do odciągania pyłu z narzędzi elektrycznych lub pneumatycznych. Posiada silnik EC-TEC do ciągłego użytkowania. Ten ekonomiczny i wydajny odkurzacz wyposażony jest ponadto w worek filtrujący Festool Automotive Systems SELFCLEAN umieszczony wewnątrz zbiornika, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej pojemności. Nadaje się do odsysania na mokro i na sucho, a poprzez Sys-Dock może być mocowany do produktów Systainer Festool Automotive Systems.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Długość całkowita (jednostki metryczne) 630 mm
Napięcie 240 V
Pojemność (jednostki metryczne) 48 litry
Wysokość całkowita (jednostki metryczne) 640 mm
Zastosowanie Odprowadzanie pyłu, Przygotowanie powierzchni, Usuwanie pyłu, szlifowanie

Produkty Powiązane