1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Środki smarujące
 4. Smary ogólnego zastosowania
 5. Festool Automotive Systems Olej do czyszczenia i smarowania, LFC 9022/50, 50 ml, 202665

Festool Automotive Systems Olej do czyszczenia i smarowania, LFC 9022/50, 50 ml, 202665

 • Numer części 202665
 • 3M ID 7100107353
 • UPC 04014549288917

Utrzymuje efektywność pracy narzędzi pneumatycznych

Formuła odpowiednia dla modeli LEX i LRS

Właściwości czyszczące zapobiegają gromadzeniu się osadów

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Utrzymuje efektywność pracy narzędzi pneumatycznych
 • Formuła odpowiednia dla modeli LEX i LRS
 • Właściwości czyszczące zapobiegają gromadzeniu się osadów
 • Właściwości smarne umożliwiają płynną pracę przekładni

Olej czyszcząco-smarujący Festool Automotive Systems ma podwójne zastosowanie: usuwa zanieczyszczenia, a jednocześnie smaruje przekładnie i elementy układu napędowego. Olej jest odpowiedni do modeli Festool Automotive Systems LEX i LRS.

Podwójny olej do czyszczenia i smarowania Festool Automotive Systems pozwala utrzymać sprawność i wydajność narzędzi pneumatycznych Festool Automotive Systems. Pomaga usuwać zanieczyszczenia podczas smarowania przekładni i komponentów w systemie operacyjnym. Olej usuwa pozostałości, dzięki czemu osady i nagromadzenia nie zapychają układu. Smaruje ruchome części, aby zmniejszyć zużycie przekładni, tłoków i wirników, umożliwiając ich płynną pracę. Chroni również wewnętrzne komponenty przed wilgocią resztkową, która może gromadzić się i potencjalnie powodować korozję części metalowych. Dodanie oleju jest prostą procedurą, która pomoże utrzymać idealną wydajność pracy narzędzi pneumatycznych. Preparat nadaje się do modeli Festool Automotive Systems LEX i LRS. Jest dostępny w 50 ml małej buteleczce ułatwiającej aplikację.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.