Festool Automotive Systems Szczotka ssąca, D 36 SP, 202724

 • Numer części 202724
 • 3M ID 7100107304
 • UPC 04014549289556

Ułatwia sprzątanie – oszczędza czas i wysiłek

Włosie pomaga zbierać cząsteczki kurzu

Polecane do czyszczenia stołów, szafek i narzędzi

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Ułatwia sprzątanie – oszczędza czas i wysiłek
 • Włosie pomaga zbierać cząsteczki kurzu
 • Polecane do czyszczenia stołów, szafek i narzędzi
 • Wykonane z wysokoudarowego tworzywa sztucznego, które sprosta wymaganiom prac blacharskich i lakierniczych

Szczotka do odsysania Festool Automotive Systems ma średnicę 70 mm, pasuje do węży 27 i 36 mm i jest wykonana z wysokoudarowego tworzywa sztucznego, które sprosta wymaganiom warsztatu samochodowego. Włosie jest na tyle miękkie, że nie uszkadza wykończonych powierzchni, ale na tyle twarde, że zmiata cząsteczki kurzu.

Dzięki szczotce do odsysania Festool Automotive Systems czyszczenie warsztatów samochodowych staje się szybsze i łatwiejsze. Ten opcjonalny element wyposażenia można podłączyć do węża odkurzacza Festool Automotive Systems i używać go do odkurzania ławek warsztatowych, sprzątania wewnątrz szafek, wokół listew ozdobnych lub w innych ciasnych miejscach. Może być również używany do czyszczenia narzędzi. Szczotka do odsysania Festool Automotive Systems ma średnicę 70 mm, pasuje do węży 27 i 36 mm i jest wykonana z wysokoudarowego tworzywa sztucznego, które sprosta wymaganiom warsztatu samochodowego. Włosie jest na tyle miękkie, że nie uszkadza wykończonych powierzchni, ale na tyle twarde, że zmiata cząsteczki kurzu. Oferują one wystarczającą sztywność, aby usunąć kurz z rowków i szczelin.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne