Festool Automotive Systems Wąż IAS 3, 7000 AS, 202649

 • Numer części 202649
 • Numer produktu 3M IAS AS
 • 3M ID 7100107279

Do użytku ze szlifierkami pneumatycznymi Festool Automotive Systems LEX 3, LEX 2 i LRS

Dostępne w długościach 5 m i 7 m

Odporny na temperaturę do 70°C

Zobacz więcej szczegółów
Rodzaj produktu Wąż

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Do użytku ze szlifierkami pneumatycznymi Festool Automotive Systems LEX 3, LEX 2 i LRS
 • Dostępne w długościach 5 m i 7 m
 • Odporny na temperaturę do 70°C
 • Konstrukcja 3 w 1 zmniejsza potrzebę stosowania dodatkowych węży i zapobiega powstawaniu bałaganu
 • Funkcje antystatyczne zapobiegają gromadzeniu się cząstek stałych i ograniczają wstrząsy, czyszczenie i czas przestoju
 • Obrotowe złącze zapobiega skręcaniu, dzięki czemu operator może utrzymać szlifierkę na równym poziomie z powierzchnią
 • Zgodność z szeroką gamą odkurzaczy mobilnych Festool Automotive Systems

Wąż IAS 3 Festool Automotive Systems jest wytrzymały i elastyczny – idealny dla mechaników samochodowych i miejsc pracy związanych z naprawami powypadkowymi. Dostępne w długościach 5 m i 7 m. Wyposażone są w złącze obrotowe, które zapobiega skręcaniu się i umożliwia spokojniejsze, mniej ograniczone szlifowanie sprężonym powietrzem.

Wąż IAS 3 Festool Automotive Systems jest niezbędnym elementem do podłączenia pneumatycznej szlifierki Festool Automotive Systems do odkurzacza mobilnego lub skrzynki energetycznej Festool Automotive Systems. Wąż IAS AS Festool jest kompatybilny z interfejsem IAS 3 (do stosowania ze szlifierkami pneumatycznymi Festool Automotive Systems LEX 3 i LRS). Interfejs zawiera obrotowy adapter na narzędziu, który obraca się podczas pracy, zapobiega skręcaniu się lub zaginaniu węża i pomaga utrzymać lekkość i płynność. Węże łączą się z szeroką gamą mobilnych odkurzaczy CLEANTEC Festool Automotive Systems. Jego konstrukcja 3 w 1 dostarcza powietrze, kieruje wylot spalin z dala od użytkownika i odciąga pył za pomocą jednego węża – idealne rozwiązanie dla techników samochodowych i miejsc pracy wykorzystywanych do napraw kolizyjnych. Właściwości antystatyczne zapobiegają gromadzeniu się kurzu wewnątrz i na zewnątrz węża oraz pomagają zapobiegać wstrząsom spowodowanym wyładowaniami elektrostatycznymi. Połączenie doprowadzania powietrza, odprowadzania spalin i pyłu za pomocą jednego węża prowadzi do zastosowania mniejszej liczby węży, mniejszej ilości splątań i większej wydajności. Ponadto wychwytuje zimne spaliny i zapobiega ich przedmuchiwaniu na ramiona i ręce użytkownika, co zwiększa bezpieczeństwo pracy, a w przypadku szlifowania olejami lub związkami oleistymi zapobiega powstawaniu olejów na zewnętrznej powierzchni węża. Przeznaczony do stosowania w szlifierkach Festool Automotive Systems LEX 3, LEX2 i LRS, jest wytrzymały, elastyczny, odporny na intensywne użytkowanie i nie załamuje się, co zapewnia dłuższą żywotność. Dostępne w długościach 5 m i 7 m. Wyposażone są w złącze obrotowe, które zapobiega skręcaniu się i umożliwia spokojniejsze, mniej ograniczone szlifowanie sprężonym powietrzem.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane