1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Stacje robocze i organizery
 5. Festool Automotive Systems Tylna ściana, TC 3000 RW, 202618

Festool Automotive Systems Tylna ściana, TC 3000 RW, 202618

 • Numer części 202618
 • Numer produktu 3M TC 3000
 • 3M ID 7100107245

Opcjonalny panel tylny zwiększa pojemność pamięci masowej

Do użytku z mobilnymi centrami narzędziowymi Festool Automotive Systems TC 3000/2

Metalowa konstrukcja zapewnia trwałość

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Opcjonalny panel tylny zwiększa pojemność pamięci masowej
 • Do użytku z mobilnymi centrami narzędziowymi Festool Automotive Systems TC 3000/2
 • Metalowa konstrukcja zapewnia trwałość
 • Zoptymalizuj organizację miejsca pracy

Tylna ściana Festool Automotive Systems posiada dziesięć haków na materiały szlifierskie i narzędzia, zwiększając tym samym pojemność centrum narzędziowego Festool Automotive Systems. Solidna metalowa konstrukcja sprawia, że nadaje się do pracy w warsztacie samochodowym. Wymiary jednostki to 99 cm x 34 cm.

Pomóż uporządkować narzędzia i materiały eksploatacyjne oraz zwiększyć produktywność w sklepie dzięki tylnej ścianie Festool Automotive Systems. Pomaga technikom uporządkować narzędzia, akcesoria i materiały eksploatacyjne w centrum narzędziowym Festool Automotive Systems Toolcenter TC3000/2. Jest to opcjonalne akcesorium, które można wybrać do użytku z centrum narzędziowym Festool Automotive Systems Toolcenter. Tylna ściana Festool TC 3000 RW rozszerza możliwości centrum narzędziowego Festool Automotive Systems o dziesięć haczyków do materiałów i narzędzi szlifierskich. Solidna metalowa konstrukcja sprawia, że nadaje się do pracy w warsztacie. Wymiary jednostki to 99 cm x 34 cm. Pomaga również zachować bezpieczeństwo narzędzi podczas przechowywania, w przeciwieństwie do przesuwania ich w szufladzie lub pudełku, gdzie prawdopodobieństwo wystąpienia uszkodzeń jest większe.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Długość całkowita (jednostki metryczne) 990 mm
Rodzaj produktu Szafa
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 340 mm
Zastosowanie Akcesorium, Porządkowanie/przechowywanie