1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Produkty do usuwania wtrąceń

Festool Automotive Systems cyklina do lakieru, LZK-HM, 202590

 • Numer części 202590
 • 3M ID 7100107239
 • UPC 04014549288092

Łatwa obsługa i dobra kontrola

Eliminuje drobne skazy i nierówności powierzchni

Gwintowany przewód zapewniający odpowiedni kąt pracy na powierzchniach o wysokim połysku

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Łatwa obsługa i dobra kontrola
 • Eliminuje drobne skazy i nierówności powierzchni
 • Gwintowany przewód zapewniający odpowiedni kąt pracy na powierzchniach o wysokim połysku
 • Wykonane z trwałej, wysokowytrzymałej stali węglikowej

Cyklina do lakieru Festool Automotive Systems jest łatwym w użyciu, uniwersalnym i trwałym narzędziem ręcznym. Wykonana jest z trwałej, wytrzymałej stali węglikowej z lekko zakrzywionym przednim ostrzem, które jest przeznaczone do usuwania drobinek kurzu, brudu, zacieków i zacieków. Dzięki wydrążonemu szlifowi uzyskuje się ostre cięcie.

W celu uzyskania perfekcyjnego wykończenia i usunięcia małych, wyróżniających się skaz należy użyć cykliny do lakieru Festool Automotive Systems. Ostrze jest wykonane z trwałej, wysokowytrzymałej stali węglikowej, aby zapewnić długotrwałość ostrych krawędzi, które nie stępią się przez cały okres użytkowania narzędzia. Lekkie wygięcie przedniego ostrza szybko i łatwo eliminuje nierówności powierzchni, usuwa cząsteczki kurzu, brud i zacieki. Dwie płaskie krawędzie boczne można stosować do nieco większych powierzchni, a wydrążona, szlifowana krawędź zapewnia ostre cięcie. Skrobak wyposażony jest w gwintowaną linkę zapewniającą odpowiedni kąt nachylenia do pracy na powierzchniach o wysokim połysku. Ma wymiary 25 x 30 mm i jest dostarczany w ochronnym etui.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty Powiązane

Długość całkowita (jednostki metryczne) 30 mm
Kolor produktu Srebrny
Rodzaj produktu Materiał ścierny
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 25 mm
Zastosowanie Akcesorium, Naprawa SMART