1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Elektronarzędzia
 5. Szlifierki
 6. Szlifierka oscylacyjna Festool Automotive Systems RUTSCHER RTS 400, REQ, 202761

Szlifierka oscylacyjna Festool Automotive Systems RUTSCHER RTS 400, REQ, 202761

 • Numer części 202761
 • Numer produktu 3M RTS 400
 • 3M ID 7100107202

O 25% większa zdolność usuwania materiału

Idealna do prac pionowych, powierzchniowych i nad głową

Jednoręczna, ergonomiczna konstrukcja do małych lub wąskich powierzchni i szlifowania blisko krawędzi

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • O 25% większa zdolność usuwania materiału
 • Idealna do prac pionowych, powierzchniowych i nad głową
 • Jednoręczna, ergonomiczna konstrukcja do małych lub wąskich powierzchni i szlifowania blisko krawędzi
 • Niewielka waga i doskonale wyważony rozkład masy wynoszącej zaledwie 1,2 kg
 • System połączeń CLEANTEC Festool Automotive Systems zapewnia niezawodne odprowadzanie i bezpyłowe, zdrowsze środowisko pracy
 • Zawiera wielorazowy worek na wióry o długiej żywotności, talerz szlifierski StickFix Festool Automotive Systems 80x130 mm i dołączany ochraniacz Festool Automotive Systems
 • Pobór mocy 250 W
 • Suw szlifierski 2 mm
 • Połączenie do odprowadzania pyłu o średnicy 27 mm
 • 6000–12000 min⁻¹ obroty biegu jałowego 12000–24000 min⁻¹ liczba uderzeń

Szlifierka oscylacyjna Festool Automotive Systems RUTSCHER RTS 400 to kompaktowa i ergonomiczna, jednoręczna szlifierka oscylacyjna z doskonale zrównoważonym rozkładem masy przy zaledwie 1,2 kg. W zestawie z nią znajduje się wytrzymały worek na wióry wielokrotnego użytku, wykonany z wyjątkowo wytrzymałej włókniny poliestrowej, która zapewnia dłuższą żywotność.

Do gładkiego, szybkiego i bezpyłowego szlifowania ram i paneli użyj szlifierki oscylacyjnej Festool Automotive Systems RUTSCHER RTS 400. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że ta jednoręczna szlifierka jest idealna do szlifowania blisko krawędzi, prac nad głową oraz pionowych lub wąskich powierzchni. Niewielka waga 1,2 kg jest idealnie wyważona dla bezproblemowego szlifowania. Ta szlifierka umożliwia szybszą pracę z nawet wydajnością usuwania materiału większą nawet o 25% dzięki nowej elektronice sterującej MMC. Zapewnia to, że prędkość biegu jałowego jest równa prędkości roboczej, a cała moc 250 W jest przekazywana bezpośrednio na powierzchnię roboczą. System połączeń CLEANTEC Festool Automotive Systems zapewnia niezawodne odprowadzanie i bezpyłowe, zdrowsze środowisko pracy. Składa się on ze zintegrowanego mocowania bagnetowego, które szybko i niezawodnie łączy rękaw łączący węża ssącego z przyłączem odkurzacza w elektronarzędziu. Równie łatwo go odłączyć. Ta szlifierka zawiera wielokrotnego użytku worek na wióry o długiej żywotności i dołączany ochraniacz Festool Automotive Systems. Worek na pył jest wykonany z wysokiej jakości i bardzo wytrzymałej włókniny poliestrowej.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Długość całkowita (jednostki metryczne) 130 mm
Kształt Prostokątny
Maks. prędkość 12000 rpm
Marki Festool
Rodzaj mocowania materiału ściernego Haczyk–pętelka
Rodzaj produktu Szlifierka oscylacyjna
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 80 mm
Typ podciśnienia Podciśnienie centralne
Waga (jednostki metryczne) 1.2 kg
Wsparcie podciśnieniowe Tak
Zastosowanie Przygotowanie powierzchni, Szlifowanie zgrubne, szlifowanie, szlifowanie maszynowe
skok oscylacji (metrycznie) 2 mm
Źródło zasilania Elektryczny

Produkty Powiązane