1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Uchwyty i padkładki
 5. Festool Automotive Systems Przekładka IP-STF, D120/8-J, 202637

Festool Automotive Systems Przekładka IP-STF, D120/8-J, 202637

 • Numer części 202637
 • Numer produktu 3M IP-STF
 • 3M ID 7100107150
 • UPC 04014549290743,04014549288597

Zwiększ przepływ powietrza dla chłodniejszej pracy i uzyskaj wydajniejsze odsysanie pyłu dzięki wielostrumieniowej konstrukcji podkładki Festool Automotive Systems Interface, IP-STF. Ma idealną grubość do szlifowania krzywizn z większą dokładnością i konsystencją oraz zmniejsza zaszlichcenie. Zaprojektowany, aby być wyjątkowo miękkim, podkładka Festool Automotive Systems Interface, IP-STF, pozwala ścierniwu unosić się na powierzchni, zapewniając gładsze rezultaty na delikatnych profilach i konturach. Konstrukcja wielostrumieniowa pomaga w ciągłym usuwaniu cząsteczek kurzu, co z kolei pozwala tarczy i dyskowi pracować chłodniej. Wykonany z wysoce sprężystej, odpornej na ciepło pianki MPE, zapewnia spójne rezultaty wykańczania, równomierne zużycie i dłuższą żywotność podkładki. Podkładka wykorzystuje konstrukcję mocowania na rzepy, aby umożliwić szybką i łatwą wymianę krążków ściernych. System mocowania typu haczyk-pętelka pozwala technikom motoryzacyjnym na ponowne wykorzystanie częściowo zużytych materiałów ściernych zamiast ich utylizacji, zanim ulegną całkowitemu zużyciu. Dostępne w różnych rozmiarach.

Niezwykle miękka podkładka jest idealna do zaokrągleń i konturów

Zwiększony przepływ powietrza zapewnia chłodniejszą pracę

Zobacz więcej szczegółów
Średnica całkowita (jednostki metryczne) 120 mm
Rodzaj produktu Przekładka
Rodzaj mocowania materiału ściernego Haczyk–pętelka

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zwiększ przepływ powietrza dla chłodniejszej pracy i uzyskaj wydajniejsze odsysanie pyłu dzięki wielostrumieniowej konstrukcji podkładki Festool Automotive Systems Interface, IP-STF. Ma idealną grubość do szlifowania krzywizn z większą dokładnością i konsystencją oraz zmniejsza zaszlichcenie. Zaprojektowany, aby być wyjątkowo miękkim, podkładka Festool Automotive Systems Interface, IP-STF, pozwala ścierniwu unosić się na powierzchni, zapewniając gładsze rezultaty na delikatnych profilach i konturach. Konstrukcja wielostrumieniowa pomaga w ciągłym usuwaniu cząsteczek kurzu, co z kolei pozwala tarczy i dyskowi pracować chłodniej. Wykonany z wysoce sprężystej, odpornej na ciepło pianki MPE, zapewnia spójne rezultaty wykańczania, równomierne zużycie i dłuższą żywotność podkładki. Podkładka wykorzystuje konstrukcję mocowania na rzepy, aby umożliwić szybką i łatwą wymianę krążków ściernych. System mocowania typu haczyk-pętelka pozwala technikom motoryzacyjnym na ponowne wykorzystanie częściowo zużytych materiałów ściernych zamiast ich utylizacji, zanim ulegną całkowitemu zużyciu. Dostępne w różnych rozmiarach
 • Niezwykle miękka podkładka jest idealna do zaokrągleń i konturów
 • Zwiększony przepływ powietrza zapewnia chłodniejszą pracę
 • Oferuje optymalną grubość do szlifowania zakrzywionych elementów
 • Konstrukcja z haczykiem i pętelką zapewnia szybkie zmiany materiału ściernego
 • Dostępne w różnych rozmiarach

Przekładka Festool Automotive Systems, IP-STF, ma idealną grubość do szlifowania krzywych z większą dokładnością i spójnością. Został zaprojektowany tak, aby był wyjątkowo miękki, ma konstrukcję wielostrumieniową, system mocowania na rzepy i jest wykonany z wysoce sprężystej, odpornej na ciepło pianki MPE.

Przekładka Festool Automotive Systems, IP-STF, ma idealną grubość do szlifowania krzywych z większą dokładnością i spójnością. Został zaprojektowany tak, aby był wyjątkowo miękki, ma konstrukcję wielostrumieniową, system mocowania na rzepy i jest wykonany z wysoce sprężystej, odpornej na ciepło pianki MPE.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M