1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Uchwyty i padkładki
 5. Festool Automotive Systems Przekładka IP-STF, D120/8-J, 202637

Festool Automotive Systems Przekładka IP-STF, D120/8-J, 202637

 • Numer części 202637
 • Numer produktu 3M IP-STF
 • 3M ID 7100107150
 • UPC 04014549288597

Niezwykle miękka podkładka jest idealna do zaokrągleń i konturów

Zwiększony przepływ powietrza zapewnia chłodniejszą pracę

Oferuje optymalną grubość do szlifowania zakrzywionych elementów

Zobacz więcej szczegółów
Średnica całkowita (jednostki metryczne) 120 mm
Rodzaj produktu Przekładka
Rodzaj mocowania materiału ściernego Haczyk–pętelka

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Niezwykle miękka podkładka jest idealna do zaokrągleń i konturów
 • Zwiększony przepływ powietrza zapewnia chłodniejszą pracę
 • Oferuje optymalną grubość do szlifowania zakrzywionych elementów
 • Konstrukcja z haczykiem i pętelką zapewnia szybkie zmiany materiału ściernego
 • Dostępne w różnych rozmiarach

Zwiększ przepływ powietrza dla chłodniejszej pracy i uzyskaj wydajniejsze odsysanie pyłu dzięki wielostrumieniowej konstrukcji podkładki Festool Automotive Systems Interface, IP-STF. Ma idealną grubość do szlifowania krzywizn z większą dokładnością i konsystencją oraz zmniejsza zaszlichcenie. Zaprojektowany, aby być wyjątkowo miękkim, podkładka Festool Automotive Systems Interface, IP-STF, pozwala ścierniwu unosić się na powierzchni, zapewniając gładsze rezultaty na delikatnych profilach i konturach. Konstrukcja wielostrumieniowa pomaga w ciągłym usuwaniu cząsteczek kurzu, co z kolei pozwala tarczy i dyskowi pracować chłodniej. Wykonany z wysoce sprężystej, odpornej na ciepło pianki MPE, zapewnia spójne rezultaty wykańczania, równomierne zużycie i dłuższą żywotność podkładki. Podkładka wykorzystuje konstrukcję mocowania na rzepy, aby umożliwić szybką i łatwą wymianę krążków ściernych. System mocowania typu haczyk-pętelka pozwala technikom motoryzacyjnym na ponowne wykorzystanie częściowo zużytych materiałów ściernych zamiast ich utylizacji, zanim ulegną całkowitemu zużyciu. Dostępne w różnych rozmiarach.

Przekładka Festool Automotive Systems, IP-STF, ma idealną grubość do szlifowania krzywych z większą dokładnością i spójnością. Został zaprojektowany tak, aby był wyjątkowo miękki, ma konstrukcję wielostrumieniową, system mocowania na rzepy i jest wykonany z wysoce sprężystej, odpornej na ciepło pianki MPE.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.