1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Narzędzia i wyposażenie
 4. Uchwyty i padkładki
 5. Festool Automotive Systems Talerz szlifierski FastFix ST-STF, D125/8 FX-W-HAT, 202686

Festool Automotive Systems Talerz szlifierski FastFix ST-STF, D125/8 FX-W-HAT, 202686

 • Numer części 202686
 • Numer produktu 3M ST-STF
 • 3M ID 7100107139
 • UPC 04014549289143

Podkładka w miękkich, średnich i twardych opcjach

Strumień wielostrumieniowy zwiększa przepływ powietrza, co skutkuje chłodniejszą pracą

Podkładka zaprojektowana z myślą o dłuższej żywotności

Zobacz więcej szczegółów
Średnica całkowita (jednostki metryczne) 125 mm
Rodzaj produktu Tarcza do szlifowania
Rodzaj mocowania materiału ściernego Haczyk–pętelka

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Podkładka w miękkich, średnich i twardych opcjach
 • Strumień wielostrumieniowy zwiększa przepływ powietrza, co skutkuje chłodniejszą pracą
 • Podkładka zaprojektowana z myślą o dłuższej żywotności
 • Konstrukcja z haczykiem i pętelką zapewnia szybkie zmiany materiału ściernego
 • Dostępne w różnych rozmiarach i stopniach twardości

Przy użyciu talerza do szlifowania ST-STF Festool Automotive Systems FastFix szlifuje się płaskie powierzchnie, kontury i profile. Jest on dostępny w wersji miękkiej, średniej lub twardej i stosowany ze szlifierką Festool Automotive Systems R0150 FEQ Rotex. Miękki talerz nadaje się do ciężkich zaokrągleń i wyokrągleń, do szlifowania średniego i dokładnego, a talerz średni do gładkich i wysklepionych powierzchni, do ciężkich zastosowań. Tarcza do szlifowania posiada konstrukcję wielostrumieniową dla zwiększenia przepływu powietrza i bardziej efektywnego odsysania pyłu – może wychwytywać do 99% pyłu i działać do 30% dłużej. Odporna na wysoką temperaturę pianka MPE zastosowana na podkładce zapewnia jednolite rezultaty obróbki i równomierne zużycie. Podkładka ma 9 otworów, które pomagają w równomiernym usuwaniu cząstek pyłu, dzięki czemu tarcza pracuje chłodniej, co pomaga w załadunku materiału ściernego. Zastosowano w nim również mocowanie typu haczyk-pętelka, które umożliwia szybką i łatwą wymianę tarcz do szlifowania. Ten system mocowania pozwala mechanikom samochodowym na ponowne wykorzystanie częściowo zużytych materiałów ściernych zamiast ich wyrzucania.

Tarcza do szlifowania FastFix ST-STF Festool Automotive Systems ma konstrukcję wielostrumieniową, która zapewnia lepszy przepływ powietrza i skuteczniejsze odsysanie pyłu, a jej mocowanie na rzep umożliwia szybką i łatwą wymianę dysków ściernych. Dostępna w wersji miękkiej, średniej lub twardej.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.