1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski ścierne
 5. Dyski na foli
 6. 3M™ Trizact™ Finesse-it™ 268XA Gwiazdki mikrościerne w rolce, A20, 1-3/8IN x NH

3M™ Trizact™ Finesse-it™ 268XA Gwiazdki mikrościerne w rolce, A20, 1-3/8IN x NH

3M ID 7100081706UPC 00051125871082
 • Materiały ścierne 3M™ Trizact™ są ostre na początku i pozostają ostre, co daje bardziej przewidywalne wykończenie i lepsze, spójne rezultaty.
 • Tworzy wysoki poziom połysku do naprawy uszkodzeń szkła i wykończenia powierzchni litych
 • Mikronowej wielkości piramidy ścierne zapewniają wysoki połysk
 • Stosować na miniszlifierkach mimośrodowych do uzyskania gładkiej powierzchni
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Gradacja – mikrony
A20
Jednostka produktu
Tarcza
Maks obr./min
10000
Podkład
folia
Przemysł
AOEM, Przemysł ogólny, Przygotowanie powierzchni przed nałożeniem farby
Średnica całkowita (jednostki metryczne)
34,925 mm
Typ mocowania
PSA
Typ nasypu
Zamknięty nasyp
Szczegóły
 • Materiały ścierne 3M™ Trizact™ są ostre na początku i pozostają ostre, co daje bardziej przewidywalne wykończenie i lepsze, spójne rezultaty.
 • Tworzy wysoki poziom połysku do naprawy uszkodzeń szkła i wykończenia powierzchni litych
 • Mikronowej wielkości piramidy ścierne zapewniają wysoki połysk
 • Stosować na miniszlifierkach mimośrodowych do uzyskania gładkiej powierzchni
 • Uzyskaj lepsze wykończenie w porównaniu z papierowymi i foliowymi materiałami ściernymi

Krążek na podłożu foliowym 3M™ Trizact™ Hookit™ 268XA jest wyposażony w technologię mikroreplikacji 3M na podłożu z folii oraz system mocowania na rzepy Hookit. Nasze dyski 268XA mogą być eksploatowane na mokro lub sucho i mogą być ponownie wykorzystane przez cały okres ich użytkowania.

Użyj Krążka na podłożu foliowym 3M™ Trizact™ Hookit™ 268XA na różnych stałych powierzchniach, powłokach nawierzchniowych i spełnieniu większości wymagań dotyczących wykończenia i procesu. Nasze dyski 268XA dają rezultaty szybciej, są trwalsze i dają dokładniejsze wykończenie, w porównaniu do konwencjonalnych produktów ściernych. Technologia mikroreplikacji 3M sprawia, że dyski są trwalsze. Trójwymiarowe, piramidalne struktury są równomiernie rozmieszczone na całej powierzchni, aby zapewnić stałą wydajność i wyeliminować różnice pomiędzy poszczególnymi dyskami. Technologia mikroreplikacji zapewnia precyzyjną kontrolę wykończenia i może zredukować sekwencje gradacji, dzięki czemu potrzeba mniej etapów procesu i produktów ściernych. Minerał ścierny z tlenku glinu jest powlekany na foliowym podkładzie naszych dysków. Jest wytrzymały i trwały, charakteryzuje się dużą szybkością cięcia i niską retencją ciepła. W przeciwieństwie do tradycyjnych materiałów ściernych, takich jak granat, które szybko się zużywają, minerał ten ulega samozłamaniu, odsłaniając świeże krawędzie tnące podczas pracy. Nadaje się do szerokiej gamy podłoży w stolarce i metaloplastyce, w tym stopów żelaza. Nasze dyski są wykonane z systemem mocowania 3M™ Hookit™. Hookit zabezpiecza dysk na miejscu i pozwala na szybki montaż i demontaż z zapasowego dysku typu haczyk-pętelka* używanego w narzędziach obrotowych lub orbitalnych. Hookit pozwala na ponowne wykorzystanie dysków przez cały okres ich użytkowania. *Sprzedawane oddzielnie

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.