3M™ Finesse-It™ Polskie 3,78l

 • 3M ID 7100236243

Usuwa zawirowania szlifierskie oraz bardzo drobne rysy po szlifowaniu

Doskonały do miejscowych poprawek bezbarwnych powłok na częściach samochodowych.

Formuła nie zawiera wosku ani silikonu.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych dotyczących bezpieczeństwa (PDF, 0B)
Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 3,785 litry
Gradacja Bardzo drobne
Zastosowanie Rozwiązania do wykańczania procesu lakierowania
Rodzaj powierzchni Powłoka bezbarwna

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Usuwa zawirowania szlifierskie oraz bardzo drobne rysy po szlifowaniu
 • Doskonały do miejscowych poprawek bezbarwnych powłok na częściach samochodowych
 • Formuła nie zawiera wosku ani silikonu
 • Łatwe czyszczenie
 • Butelki etykietowane indywidualnie z uwzględnieniem informacji dot. bezpieczeństwa

Mleczko polerskie 3M™ Finesse-it™ Extra Fine należy do linii mleczek i past polerskich stworzonych do stosowania na powierzchniach OEM oraz farbach powtórnego wykańczania. Nasze bardzo drobnoziarniste mleczka dają najlepsze rezultaty, kiedy używa się ich ze szlifierkami pneumatycznymi lub elektrycznymi z arkuszami polerskimi 3M™ Finesse-it™.

Do polerowania drewna, oryginalnych części samochodowych oraz powłok stosowanych w przemyśle stoczniowym i lotniczym. Środek zapewnia doskonałe efekty w zakresie ścierania warstwy nawierzchniowej i podczas obróbki drewna, jeżeli wymagane jest wykończenie satynowe, na pół- bądź na wysoki połysk. Nasze mleczka dają najlepsze rezultaty, kiedy używa się ich ze szlifierkami pneumatycznymi lub elektrycznymi z arkuszami polerskimi 3M™ Finesse-it™. Formuła nie zawiera wosku ani silikonu. Mleczko polerskie 3M™ Finesse-it™ Extra Fine należy do produktów stworzonych do stosowania na oryginalnych częściach samochodowych oraz farbach powtórnego wykańczania. Usuwają wady powierzchniowe i rysy szlifierskie z różnych rodzajów powierzchni malowanych. Produkty 3M Finesse-It wchodzą w skład rekomendowanego przez 3M systemu polerskiego w zakresie usuwania wad powierzchniowych z powłok pokrytych lakierem bezbarwnym, drewna lakierowanego, powierzchni litych, żelkotu, powierzchni pokrytych farbą proszkową, farb przemysłowych, akrylu i szkła.

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Wielkość pojemnika (jednostki metryczne) 3,785 litry
Gradacja Bardzo drobne
Zastosowanie Rozwiązania do wykańczania procesu lakierowania
Rodzaj powierzchni Powłoka bezbarwna