1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Materiały do pobierania próbek
 5. Torebki do pobierania próbek
 6. Torebka na próbkę z etykietą 3M™ BP115S, 4,5 x 9 cali, 15 cala, 2,5 mil, 1000 w kasetce

Torebka na próbkę z etykietą 3M™ BP115S, 4,5 x 9 cali, 15 cala, 2,5 mil, 1000 w kasetce

3M ID 7100067964UPC 50707387578089
 • Obszary na zapisanie informacji w celu dokumentacji danych, daty, czasu pobrania oraz innych informacji ułatwiających rejestrację i identyfikację.
 • Zrywany zamek opakowania pozostaje szczelny do chwili, gdy jest ono gotowe do użycia.
 • Zakładki bezpieczeństwa umożliwiają wyciągnięcie otwartej torebki i pomagają zachować aseptyczne warunki.
 • Dostarczone wiązania przewodów dla bezpiecznego zamknięcia.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Długość całkowita (jednostki metryczne)
22,86 cm
Grubość
63,5 micron
Marka
3M™
Objętość
443 mL
Pojemność (jednostki metryczne)
0,44 litry
Segment Wytwórstwa
Monitorowanie środowiska, Po chłodzeniu, Przed chłodzeniem, Produkty gotowe do obróbki termicznej, Produkty gotowe do jedzenia
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
11,43 cm
Zawartość opakowania
1000 w kasetce
Szczegóły
 • Obszary na zapisanie informacji w celu dokumentacji danych, daty, czasu pobrania oraz innych informacji ułatwiających rejestrację i identyfikację.
 • Zrywany zamek opakowania pozostaje szczelny do chwili, gdy jest ono gotowe do użycia.
 • Zakładki bezpieczeństwa umożliwiają wyciągnięcie otwartej torebki i pomagają zachować aseptyczne warunki.
 • Dostarczone wiązania przewodów dla bezpiecznego zamknięcia.
 • Torebka z polietylenu bez bocznych łączeń, z szerokim zgrzanym dnem znacząco zmniejsza prawdopodobieństwo wyciekania.

The 3M™ Printable Sample Bag torebka na pobraną próbkę wykonana z wytrzymałego rękawa polietylenowego z wiązaniem zapewniającym dokładne zamknięcie.

Torebki te są idealne do pobierania próbek środowiskowych, badania żywności lub wzbogacania próbek. Wytrzymałe torebki PE zaprojektowano z myślą o zaspokojeniu rygorystycznych potrzeb testowania laboratoryjnego; posiadają one wytrzymałość pozwalającą przetrzymać proces przygotowania próbek. Obszar zapisu jest idealny dla dokumentowania danych, daty, czasu pobrania i innych informacji. Odrywana górna część zapewnia, że wnętrze torebki jest wolne od zanieczyszczeń aż do momentu użycia. Po umieszczeniu w torebce żądanej próbki, otwarcie w górnej części torebki należy zagiąć, a następnie zawiązać tasiemką, aby zapobiec wyciekaniu zawartości z torebki. Biorąc pod uwagę dostępność różnych powłok plastikowych, polietylen jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej wszechstronnych z dostępnych materiałów. PE jest chemicznie bierny, nie przenosi żadnych resztek lub smaków, co czyni z niego preferowany materiał, który spełnia wiele wymagań związanych z bezpieczeństwem i przetwarzaniem żywności. PE jest nieprzepuszczalny dla większości innych związków chemicznych, w tym kwasów. Torebki na próbki wykonane z PE są odpowiednie dla szerokiej gamy zastosowań testowych. Brak przepuszczalności torebek zapewnia, że próbki nie zostaną uszkodzone w czasie transportu do laboratorium i że nie zawierają DNazy, RNazy, pirogenu, co pozwala zachować integralność próbki. Produkt ten jest wykonany w USA z surowców pozyskiwanych globalnie i posiada certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie zapewnienia jakości. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.