1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Materiały do pobierania próbek
 5. Torebki do pobierania próbek
 6. Zwykła torebka na próbkę 3M™ BP134S, 4,5 x 7,5 cala, 12 oz, 2.5 mil, 1000 w kasetce

Zwykła torebka na próbkę 3M™ BP134S, 4,5 x 7,5 cala, 12 oz, 2.5 mil, 1000 w kasetce

 • 3M ID 7100026893
 • UPC 50707387578201,00707387578206

Zakładki bezpieczeństwa umożliwiają wyciągnięcie otwartej torebki i pomagają zachować aseptyczne warunki.

Zrywany zamek opakowania pozostaje szczelny do chwili, gdy jest ono gotowe do użycia.

Wiązanie zapewnia bezpieczne zamknięcie.

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zakładki bezpieczeństwa umożliwiają wyciągnięcie otwartej torebki i pomagają zachować aseptyczne warunki
 • Zrywany zamek opakowania pozostaje szczelny do chwili, gdy jest ono gotowe do użycia
 • Wiązanie zapewnia bezpieczne zamknięcie
 • Torebka z polietylenu bez bocznych łączeń, z szerokim zgrzanym dnem znacząco zmniejsza prawdopodobieństwo wyciekania

The 3M™ Plain Sample Bag to torebka na pobraną próbkę wykonana z wytrzymałego rękawa polietylenowego z wiązaniem zapewniającym dokładne zamknięcie.

Torebki te są idealne do pobierania i badania próbek. Wytrzymałe torebki PE zaprojektowano z myślą o zaspokojeniu rygorystycznych potrzeb testowania laboratoryjnego; posiadają one wytrzymałość pozwalającą przetrzymać proces przygotowania próbek. Odrywana górna część zapewnia, że wnętrze torebki jest wolne od zanieczyszczeń aż do momentu użycia. Po umieszczeniu w torebce żądanej próbki, otwarcie w górnej części torebki należy zagiąć, a następnie zawiązać tasiemką, aby zapobiec wyciekaniu zawartości z torebki. Biorąc pod uwagę dostępność różnych powłok plastikowych, polietylen jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej wszechstronnych z dostępnych materiałów. PE jest chemicznie bierny, nie przenosi żadnych resztek lub smaków, co czyni z niego preferowany materiał, który spełnia wiele wymagań związanych z bezpieczeństwem i przetwarzaniem żywności. PE jest nieprzepuszczalny dla większości innych związków chemicznych, w tym kwasów. Torebki na próbki wykonane z PE są odpowiednie dla szerokiej gamy zastosowań testowych. Brak przepuszczalności torebek zapewnia, że próbki nie zostaną uszkodzone w czasie transportu do laboratorium i że nie zawierają DNazy, RNazy, pirogenu, co pozwala zachować integralność próbki. Produkt ten jest wykonany w USA z surowców pozyskiwanych globalnie i posiada certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie zapewnienia jakości. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.