1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Materiały do pobierania próbek
 5. Torebki do pobierania próbek
 6. Zwykła torebka na próbkę 3M™ BP113S, 5,5 cala x 9 cala, 22 oz, 3 mil, 1000 w kasetce

Zwykła torebka na próbkę 3M™ BP113S, 5,5 cala x 9 cala, 22 oz, 3 mil, 1000 w kasetce

 • 3M ID 7100026842
 • UPC 50707387578065,30707387578061,00707387578060

Zakładki bezpieczeństwa umożliwiają wyciągnięcie otwartej torebki i pomagają zachować aseptyczne warunki.

Zrywany zamek opakowania pozostaje szczelny do chwili, gdy jest ono gotowe do użycia.

Wiązanie zapewnia bezpieczne zamknięcie.

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Zakładki bezpieczeństwa umożliwiają wyciągnięcie otwartej torebki i pomagają zachować aseptyczne warunki
 • Zrywany zamek opakowania pozostaje szczelny do chwili, gdy jest ono gotowe do użycia
 • Wiązanie zapewnia bezpieczne zamknięcie
 • Torebka z polietylenu bez bocznych łączeń, z szerokim zgrzanym dnem znacząco zmniejsza prawdopodobieństwo wyciekania

The 3M™ Plain Sample Bag torebka na pobraną próbkę wykonana z wytrzymałego rękawa polietylenowego z wiązaniem zapewniającym dokładne zamknięcie.

Torebki te są idealne do pobierania i badania próbek. Wytrzymałe torebki PE zaprojektowano z myślą o zaspokojeniu rygorystycznych potrzeb testowania laboratoryjnego; posiadają one wytrzymałość pozwalającą przetrzymać proces przygotowania próbek. Odrywana górna część zapewnia, że wnętrze torebki jest wolne od zanieczyszczeń aż do momentu użycia. Po umieszczeniu w torebce żądanej próbki, otwarcie w górnej części torebki należy zagiąć, a następnie zawiązać tasiemką, aby zapobiec wyciekaniu zawartości z torebki. Biorąc pod uwagę dostępność różnych powłok plastikowych, polietylen jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej wszechstronnych z dostępnych materiałów. PE jest chemicznie bierny, nie przenosi żadnych resztek lub smaków, co czyni z niego preferowany materiał, który spełnia wiele wymagań związanych z bezpieczeństwem i przetwarzaniem żywności. PE jest nieprzepuszczalny dla większości innych związków chemicznych, w tym kwasów. Torebki na próbki wykonane z PE są odpowiednie dla szerokiej gamy zastosowań testowych. Brak przepuszczalności torebek zapewnia, że próbki nie zostaną uszkodzone w czasie transportu do laboratorium i że nie zawierają DNazy, RNazy, pirogenu, co pozwala zachować integralność próbki. Produkt ten jest wykonany w USA z surowców pozyskiwanych globalnie i posiada certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie zapewnienia jakości. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M