1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Taśmy ostrzegawcze
 5. 3M™ Taśma ostrzegawcza w paski 767I, biało-czerwona, 50mm x 33 m

3M™ Taśma ostrzegawcza w paski 767I, biało-czerwona, 50mm x 33 m

Numer części 5158913M ID 7100015266
 • Jaskrawe kolory są łatwe do zauważenia i identyfikacji w środowisku przemysłowym
 • Elastyczny nośnik taśmy winylowej sprawia, że idealnie nadaje się do używania na nieregularnych i zakrzywionych powierzchniach
 • Klej kauczukowy zapewnia bardzo dobrą adhezję początkową na wielu powierzchniach
 • Może być nakładana na podłodze ręcznie
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

Taśma ostrzegawcza 3M™ 767 to biało-czerwona taśma winylowa w paski służąca do oznaczania niebezpieczeństwa zmiażdżenia, kół zębatych i przekładni oraz innych obszarów wymagających oznaczenia występującego niebezpieczeństwa. Łatwa to nanoszenia, może być wykorzystywana zarówno do wytyczania ścieżek na podłodze w mniej uczęszczanych miejscach lub dookoła urządzeń czy wycieków. Taśma winylowa w paski odznacza się dobrą adhezją początkową do wielu powierzchni.

Oznaczaj i ostrzegaj przy pomocy taśm Taśma ostrzegawcza 3M™ 767 to biało-czerwona winylowa ostrzegawcza taśma w paski, pokryta klejem kauczukowym i przeznaczona do oznaczania różnorodnych aplikacjach ostrzegawczych. Klej kauczukowy zapewnia szybką adhezję i dużą wytrzymałość na wielu różnych substratach. W przeciwieństwie do farb, które nie ukrywajmy często pociągają za sobą bałagan i nieporządek, taśma winylowa jest szybka w użyciu i naprawdę łatwa do usunięcia. Elastyczność i natychmiastowa adhezja sprawiają, że taśma ostrzegawcza 3M™ 767 to bardzo dobry wybór w aplikacjach oznaczeniowych lub ostrzegawczych na podłogach, na sprzętach, ścianach i rurach. Zalecane sposoby i rodzaje aplikacji Oznaczanie podłóg Oznaczanie niebezpieczeństwa zmiażdżenia Czasowe zaznaczanie wycieków na podłodze Oznaczenia bezpieczeństwa Jaskrawe kolory w trudnych aplikacjach Taśma ostrzegawcza 3M™ 767 odznacza się wysoką odpornością na ścieranie i najlepiej sprawdza się identyfikacji części i wyposażenia. Powyższe cechy, w połączeniu z łatwym i czystym usuwaniem taśmy, sprawiają, że taśma ostrzegawcza 3M™ 766 to szybsza, bardziej wszechstronna i mniej kosztowna opcja w porównaniu do malowania farbami oznaczanie i kodowanie kolorystyczne staje się o wiele prostsze. Nauka i innowacja jako droga do ulepszenia koncepcji i rozwiązań przemysłowych W Dziale Klejów i Taśm Przemysłowych 3M przekuwamy naukę na działanie w tym przypadku, by dostarczyć nowoczesne rozwiązania w klejach przemysłowych. Naszym celem jest poprawa projektów oraz procedur produkcyjnych w firmach na całym świecie. Ostatecznie, nasze technologie pomagają wytwórcom takim jak Ty dostarczać klientom konkurencyjne produkty szybciej i o wiele efektywniej.

 • Jaskrawe kolory są łatwe do zauważenia i identyfikacji w środowisku przemysłowym
 • Elastyczny nośnik taśmy winylowej sprawia, że idealnie nadaje się do używania na nieregularnych i zakrzywionych powierzchniach
 • Klej kauczukowy zapewnia bardzo dobrą adhezję początkową na wielu powierzchniach
 • Może być nakładana na podłodze ręcznie
 • Idealne do aplikacji oznaczeniowych w mniej uczęszczanych miejscach

Sugerowane zastosowania

 • Idealna do znakowania w strefach o małym natężeniu ruchu
 • Oznaczanie ciągów komunikacyjnych i stref bezpieczeństwa
 • Pomaga identyfikować strefy niebezpieczne
Specyfikacja
Całkowita grubość taśmy bez podkładu (jednostki metryczne)
0,129 mm
Długość całkowita (jednostki metryczne)
33 m
Grubość kleju po stronie tylnej (jednostki metryczne)
0,1 mm
Kolor produktu
Biały
Maksymalna temperatura pracy (stopnie Celsiusza)
29 Stopnie Celsjusza
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Rolka
Sposób pakowania
24
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
50 mm
Typ Kleju
Kauczuk
Wydłużenie przy zerwaniu
180 Percent
Wytrzymałość na rozciąganie (jednostki metryczne)
228 N/100 mm
Zastosowanie
Oznaczanie podłóg i stref bezpieczeństwa
Powiązane produkty
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.