1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Materiały do pobierania próbek
 5. Gaziki do pobierania próbek
 6. Wacik do pobierania próbek 3M™ Swab-Sampler z 10 ml buforowanej wodnej pożywki peptonowej RS96010BPW, 100 w kasetce

Wacik do pobierania próbek 3M™ Swab-Sampler z 10 ml buforowanej wodnej pożywki peptonowej RS96010BPW, 100 w kasetce

 • 3M ID 7100010351
 • UPC 50707387581096,00707387581091

Fiolka z płynną peptonową pożywką wodną jest gotowa do użycia przy badaniu patogenów w próbkach środowiskowych.

Waciki dosięgają rogów i trudno dostępnych obszarów zwiększając dokładność.

Wygodny projekt pomaga poprawić spójność próbkowania prowadzonego przez różnych techników i w różnych instytucjach.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych dotyczących bezpieczeństwa (PDF, 0B)

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Fiolka z płynną peptonową pożywką wodną jest gotowa do użycia przy badaniu patogenów w próbkach środowiskowych
 • Waciki dosięgają rogów i trudno dostępnych obszarów zwiększając dokładność
 • Wygodny projekt pomaga poprawić spójność próbkowania prowadzonego przez różnych techników i w różnych instytucjach
 • Butelki mają dużą objętość, aby ułatwić dodanie próbki i worteksowanie
 • Niezależny wacik i fiolka w celu zwiększenia produktywności i efektywności

3M™ Swab-Sampler with 10 mL Buffered Peptone Water Broth jest wygodnym i szybkim urządzeniem do pobieranie i testowania próbek środowiskowych z niewielkich powierzchni.

Pobranie próbki jest łatwe dzięki dołączonemu wacikowi. Fiolka ma obszerne miejsce w szyjce które pozwala na łatwe nałożenie próbki i worteksowanie, aby uwolnić organizmy z wacika. To narzędzie do pobierania próbek zostało poddane dekontaminacji poprzez naświetlanie promieniami gamma w celu wydłużenia okresu przydatności. 3M Swab-Sampler jest wyprodukowany w USA i posiada certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający jakość. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego. Podejście Hazard Analysis Critical Control Point (HACCP) jest najpowszechniej akceptowanym protokołem zarządzania bezpieczeństwem żywności na całym świecie. Produkty do pobierania próbek firmy 3M są ważną częścią takiego podejścia, mającego na celu identyfikację zagrożeń pochodzących z żywności i wskazanie ich źródła. Mobilność, stabilna pożywka wzbogacająca, łatwe w obsłudze waciki i gąbki opracowano z myślą o badaniu szerokiej gamy potencjalnych zagrożeń i w celu dostarczenia wyjątkowo dokładnych wyników. Opracowano je z myślą o bezpiecznym gromadzeniu, przechowywaniu i zabezpieczaniu zawartości od miejsca pobrania do laboratorium bez wyciekania lub uszkodzenia próbki. Buforowana wodna pożywka peptonowa jest stosowana jako rozcieńczalnik lub w nieselektywnym wzbogacaniu mikroorganizmów takich jak gatunki Salmonella species lub E. coli z próbek żywności i próbek środowiskowych przed selektywnym wzbogaceniem i izolacją. Mikroorganizmy, które mogą być obecne w produktach żywnościowych mogą być subletanie uszkodzone przez techniki przetwarzania żywności i może być trudno je uzyskać za pomocą technik selekcji bezpośredniej. Buforowana wodna pożywka peptonowa sprzyja odzyskaniu mikroorganizmów, które mogą być uszkodzone.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.