3M™ SR trzpień frezowy nr.8, .83 in x 1.015 in

3M ID 7100005344UPC 00048011300955
 • Usuwa uszczelnienia i powłoki bez zabrudzen i uszkodzeń materiału bazowego, tj. metal, primer.
 • Łatwy w obsłudze trzpień frezowy może być mocowany na narzędziu obrotowym, dzięki temu zastępuje ręczne zdzieranie materiału i nie pozostawia śladów żłobień.
 • Czyści bez dodatku rozpuszczalników chemicznych, dzięki czemu nie pozostawia zabrudzeń i odpadów.
 • Trzpień metalowy pasuje do szlifierki kątowej.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Do użytku z
Wiertła kątowe o niskiej prędkości
Maks. prędkość
3200 rpm
Przemysł
Przemysł lotniczy
Rozmiar gwintu
1/4-28 ZEW.
Segmenty produktów obronnych
Przemysł lotniczy
Średnica całkowita (jednostki metryczne)
21,082 mm
Szczegóły
 • Usuwa uszczelnienia i powłoki bez zabrudzen i uszkodzeń materiału bazowego, tj. metal, primer.
 • Łatwy w obsłudze trzpień frezowy może być mocowany na narzędziu obrotowym, dzięki temu zastępuje ręczne zdzieranie materiału i nie pozostawia śladów żłobień.
 • Czyści bez dodatku rozpuszczalników chemicznych, dzięki czemu nie pozostawia zabrudzeń i odpadów.
 • Trzpień metalowy pasuje do szlifierki kątowej.
 • Trzpień nr 3 służy do obróbki płaszczyzn dzięki średnicy o długości 0.4" dopasowuje się do trudno dostępnych miejsc.

Trzpień frezarski do używania z pneumatyczną szlifierką kątową i zintegrowanym metalowym trzpieniem. Zalecana praca przy niskich prędkościach obrotowych w celu usuwania uszczelniaczy i klejów. Usuwa uszczelnienia i powłoki nie uszkadzając materiału bazowego, tj. metalu, farby, primera, powłoki anodowej.

Doskonala alternatywa dla ręcznego usuwania materiału Trzpień frezowy został opracowany, aby skrócić czas i zwiększyć efektywność operacji czyszczenia materiałów w przemyśle lotniczym. Dostępny w dwóch rozmiarach trzpień skutecznie usuwa powłoki z róznych powierzchni. Nr 3 służy do czyszczenia płaszczyzn, a nr 8 do klamr i nitów. Cylindrycznie ułożone ostrza pracują zarówno pionowo jak i poziomo, oraz usuwają takie uszczelniacze jak wielosiarczki, poliuretan, uszczelniacze RTV i silikony. Ostrza z tworzywa sztucznego pracują efektywnie nie wymagając konieczności przerywania pracy i ostrzenia ich. Obrobiona powierzchnia nie wymaga dalszych etapów prac przygotowawczych. Czysta alternatywa dla rozpuszczalników chemicznych Trzpień frezowy nie tylko skutecznie zastępuje czyszczenie ręczne, ale również stanowi skuteczną alternatywę dla rozpuszczalników chemicznych. Błyskawicznie usuwa uszczelniacze wraz z pozostałościami, eliminując konieczność oczekiwania, aż rozpuszczalnik chemiczny zacznie działać lub potrzebę czyszczenia pozostałości po rozpuszczalnikach. Zastosowania trzpienia frezowego: Nr 3 usuwa uszczelniacze z płaszczyzn. Należy umieścić trzpień na początku powłoki uszczelniającej. Zdecydowanym ruchem przesunąć trzpień w kierunku dołu i jednocześnie wykonując delikatne ruchy obrotowe usunąć uszczelniacz z danego fragmentu. Kiedy ukaże się czysta powierzchnia, należy zwiększyć prędkość obrotową trzpienia i przesuwając narzędzie wzdłuż czyszczonego fragmentu, upewnić się, że ostrza prawidłowo przylegają do powierzchni , a następnie skierować trzpień w stronę kolejnej warstwy powłoki uszczelniającej. Nr 8 Należy upewnić się, że wewnętrzna średnica pasuje rozmiarem do obrabianego elementu. Umieścić trzpień na górnej części elementu delikatnie naciskając. Używając niewielkiej prędkości obrotowej usunąć fragmenty uszczelniacza wokół elementu, a następnie resztę "potrząsając" narzędziem, co zapobiegnie gromadzeniu się ciepła wskutek tarcia, które mogłoby uszkodzić uszczelniacz lub przytępić ostrze trzpienia.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.