1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Testy ATP
 5. Testy ATP
 6. 3M™ Clean-Trace™ kontrola dodatnia powierzchniowa ATP10, 10 w kasetce

3M™ Clean-Trace™ kontrola dodatnia powierzchniowa ATP10, 10 w kasetce

3M ID 7100004522UPC 50707387579918
 • Dostarcza użytkownikowi idealną i wygodną metodę, która zapewnia, że wszystkie komponenty stosowanie w czasie badania działają prawidłowo.
 • Daje pewność, że operator wykorzystuje prawidłową metodę.
 • Wykazuje należytą staranność.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Marka
Clean-Trace™
Rodzaj badania
Środowiskowe
Rodzaj produktu
Akcesorium
Zawartość opakowania
10 w kasetce
Szczegóły
 • Dostarcza użytkownikowi idealną i wygodną metodę, która zapewnia, że wszystkie komponenty stosowanie w czasie badania działają prawidłowo.
 • Daje pewność, że operator wykorzystuje prawidłową metodę.
 • Wykazuje należytą staranność.

Pomiar standardowego stężenia trójfosforanu adenozynotrifosforanu (ATP) lub białka za pomocą testów 3M™ Clean-Trace™ Surface jest stosowany w celu sprawdzenia odczynnika i/lub urządzenia.

Zestaw zawiera 10 gotowych do użytku fiolek z odczynnikiem. Każda fiolka zawiera 3,0 ng lub 5 x10-12 moli ATP i 1 mg proteiny (albumina surowicy bydlęcej). Wstępnie nasączona wymazówka jest użyta do pobrania pelletu ATP/Proteiny z wnętrza fiolki 3M™ Clean-Trace™ Surface Positive Control. Wymazówka Clean-Trace Surface jest następnie aktywowana i zgodnie z instrukcją urządzenia dokonywany jest pomiara. Otrzymany sygnał powinien być powyżej wskazanego poziomu, co oznacza, że obydwa odczynniki oraz (w przypadku testu ATP) instrumenty działają prawidłowo. Wyjątkowy kształt tego produktu zapewnia użytkownikowi idealną i wygodną metodę zapewnienia, że wszystkie komponenty użyte podczas testów działają prawidłowo, oraz że operator używa prawidłowej metody. Do wykorzystania w połączeniu z testami 3M™ Clean-Trace™ Surface ATP, 3M™ Clean-Trace™ Surface Protein Plus, 3M™ Clean-Trace™ Surface Protein-High Sensitivity, 3M™ Clean-Trace™ Surface Protein (Alergeny) w celu szybkiej oceny czy zarówno odczynniki jak i instrumenty (jeśli wymagane) działają prawidłowo, oraz że były przechowywane i używane prawidłowo.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.