1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Wskaźniki ekspozycji termicznej
 5. Wskaźnik temperatury w czasie 3M™ MonitorMark™ 9860D, 10°C/50°F, czas zapisu 1 tydzień, 500 w kasetce

Wskaźnik temperatury w czasie 3M™ MonitorMark™ 9860D, 10°C/50°F, czas zapisu 1 tydzień, 500 w kasetce

 • 3M ID 7100001314
 • UPC 00021200182624,30021200182625,50021200182629

Niedrogie rozwiązanie do monitorowania ekspozycji produktu na temperatury powyżej określonego limitu w okresie 1 tygodnia.

Samoprzylepny tył umożliwiający łatwiejsze mocowanie do opakowania drugorzędowego.

Łatwe do interpretacji rezultaty wizualne

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Niedrogie rozwiązanie do monitorowania ekspozycji produktu na temperatury powyżej określonego limitu w okresie 1 tygodnia
 • Samoprzylepny tył umożliwiający łatwiejsze mocowanie do opakowania drugorzędowego
 • Łatwe do interpretacji rezultaty wizualne
 • Wyniki wskazują zarówno ekspozycję, jak i relatywny czas, w którym miała miejsce ekspozycja
 • Zdejmowane paski aktywujące powłokę na żądanie rozpoczynają proces monitorowania dokładności

3M™ MonitorMark™ Wskaźnik temperatury w czasie 9860D rozwiązuje problem monitorowania ekspozycji na warunki termiczne produktów wrażliwych na temperaturę w czasie transportu i przechowywania.

Te wskaźniki są niedrogim i skutecznym sposobem monitorowania ekspozycji produktu na temperaturę w całym łańcuchu dostaw. Zapewniają nieodwracalny zapis ekspozycji powyżej określonego progu temperatury, który jest dokładny i łatwy do interpretacji. 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicator pracuje najlepiej, gdy jest umieszczony wewnątrz izolowanych pudeł wysyłkowych w pobliżu produktu wrażliwego na temperaturę, gdzie monitoruje temperaturę i wskazuje nie tylko czy produkt jest eksponowany, ale przez jak długi czas. Duże okno wskaźnika wyświetla ekspozycję, mniejsze okno po prawej wskazuje, jak długo miała miejsce ekspozycja na daną temperaturę w okresie 48 godzin. 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicator 9860D pokaże początkowy kolor w ciągu 24 godzin lub mniej, kiedy temperatura zacznie rosnąć powyżej 50°F/10°C +1°C. Przy ekspozycji na stałą temperaturę 2°C powyżej progu temperatury dla okresu równego okresowi skumulowanego przebiegu wynoszącemu 48 godzin, dystans przebiegu będzie się mieścił w zakresach specyfikacji. Pomimo wszelkich starań dotyczących właściwego pakowania, certyfikacji oraz wysyłki towarów wrażliwych termicznie nie ma gwarancji, że produkt przejdzie przez system wysyłki w stanie nienaruszonym. Gdy opakowanie jest dostarczone w stanie fizycznie nienaruszonym, nadal nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy produkt był narażony na niemożliwe do akceptacji warunki. Gdy wszystkie wymagania dotyczące pakowania i środki ostrożności były przestrzegane, 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicators dodają krytyczną warstwę bezpieczeństwa zawartości dostarczając widoczne wskazanie, że opakowanie i jego zawartość były eksponowane na uszkadzające temperatury. Ten niedrogi wskaźnik umieszczony wewnątrz pojemnika, w pobliżu zawartości, dostarcza informacje, które pomagają w oszacowaniu czasu i temperatury ekspozycji. Wizualny wskaźnik w wyraźny sposób powiadamia odbiorcę, że zawartość może być uszkodzona, pomimo dobrego fizycznego stanu opakowania.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M