1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Taśmy
 4. Rzepy do połączeń rozłącznych
 5. Rzepy grzybkowe
 6. 3M™ Dual Lock™ Rzep przemysłowy TB3550, typ 250/250, czarny, 25mm x 3m

3M™ Dual Lock™ Rzep przemysłowy TB3550, typ 250/250, czarny, 25mm x 3m

3M ID 7000144741UPC 00051111078020
 • Pięciokrotnie silniejsze od typowych rzepów typu haczyk-pętelka.
 • Łatwe odpinanie dla szybkiego dostępu.
 • Wystarczająco silne, by wytrzymać 1000 cykli otwierania i zamykania, utrzymując przy tym 50% swojej oryginalnej siły.
 • Łodygi w kształcie grzybków wskakują na miejsce, by zapewnić zapięcie rzepa.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Gęstość grzybków
250
Kolor podstawowego linera
Przezroczysty
Kolor produktu
Czarny
Liczba jednostek na opakowanie
8
Maksymalna temperatura pracy (stopnie Celsiusza)
93 Stopnie Celsjusza
Marka
3M™
Okres ważności
1000
Podstawowy liner
Przezroczysta poliolefina
Przemysł
Budownictwo, Elektronika, meble, Przemysł ogólny, Produkty medyczne, Wojskowy i rządowy, MRO, Opakowanie, Detaliczny, Pojazd specjalny, Transport
Trudnopalne
Nie
Typ Kleju
Uniwersalny klej akrylowy
Wewnątrz / na zewnątrz
Wewnątrz / na zewnątrz
Szczegóły
 • Pięciokrotnie silniejsze od typowych rzepów typu haczyk-pętelka.
 • Łatwe odpinanie dla szybkiego dostępu.
 • Wystarczająco silne, by wytrzymać 1000 cykli otwierania i zamykania, utrzymując przy tym 50% swojej oryginalnej siły.
 • Łodygi w kształcie grzybków wskakują na miejsce, by zapewnić zapięcie rzepa.
 • Ogólnego przeznaczenia klej akrylowy przykleja się do metali, szkła, oraz do powierzchni o średniej lub wysokiej energii powierzchniowej.

TB3550 umożliwia montaż bez używania specjalnych narzędzi, lub skomplikowanych, mechanicznych systemów łączących. Innowacyjny system rzepów umożliwia przyczepianie drzwi, paneli, znaków, komponentów wystaw i wielu innych często otwieranych i zamykanych części dla łatwego i powtarzalnego dostępu z minimalną utratą siły przyczepności w czasie użytkowania.

Siła w liczbie 3M™ Dual Lock™ Rzep przemysłowy TB3550 posiada system łodyg w kształcie grzybków, które po połączeniu splatają się ze sobą, tworząc pięć razy mocniejsze połączenie niż w przypadku typowych rzepów typu haczyk pętelka i jednocześnie umożliwiając łatwe rozłączanie dla łatwego dostępu. Rzep TB3550 zawiera 39 grzybków/centymetr kwadratowy. Po złączeniu ze sobą dwóch części, grzgrzybki wyginają się i wślizgują między siebie. Po połączeniu grzybki wskakują na swoje pierwotne pozycje, splatając się z przeciwnymi grzybkami ze słyszalnymi pstryknięciami sygnalizującymi zapięcie rzepu. Rzep może być zapięty i rozpięty 1000 razy, utrzymując 50% oryginalnej siły napięcia. Bez wiercenia, wkręcania, zaciskania i kompleksowej instalacji Rzep przemysłowy TB3550 pokryty jest klejem akrylowym, który dobrze przyczepia się do różnorodnych powierzchni o średniowysokiej energii powierzchniowej, w tym do plastików, metalu, szkła i pomalowanych powierzchni. Zapewnia to szybką i łatwą instalację bez wykorzystania procesu mechanicznego łączenia. Klej szybko klei i osiąga pełną skuteczność po 72 godzinach. Po zapięciu, splecione grzybki rzepu trzymają równie dobrze co wkręty i nity, jednak są łatwiejsze do rozpięcia, co umożliwia łatwy dostęp. Uniwersalny, wytrzymały, niewidoczny Nieograniczona liczba użyć rzepów. Łodygi, grzybki i nośnik są wykonane z czystego polipropylenu i poliolfeinowy nośnik jest odporny na popularne rozpuszczalniki i roztwory alkaliczne, co czynie je idealnymi do wielu celów i środowisk. Rekomendowane temperatury użytkowania rzepu wynoszą od29°C do 93°C. Rzepy są niewidoczne po zapięciu i zapewniają czystą, niezakłócona powierzchnię, pozostając silnymi przez 1000 cykli otwierania i zamykania. Powszechnie używane w transporcie, elektronice, sprzęcie biznesowym, maszynerii, medycynie, znakach i wystawach. Idealne do użytku wewnątrz i na zewnątrz, w tym do: przyczepiania znaków, wyściełania, paneli dostępu, banerów, drzwi, przemieszczanych półek, podsufitek w samochodach, siedzisk i oparć mebli itd.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.