1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski ścierne
 5. Dyski lamelkowe
 6. 3M™ 577F dysk lamelkowy (wypukły) 115mm x 22mm P80

3M™ 577F dysk lamelkowy (wypukły) 115mm x 22mm P80

3M ID 7000104329UPC 05903292527079
 • W przypadku wielu metali korund cyrkonowy z dodatkiem chłodzącym zapewnia większą wydajność szlifowania niż tlenek aluminium.
 • Lamelki łączą szlifowanie i zacieranie w jeden proces, oszczędzając czas.
 • Lamelki na bardzo wytrzymałym podkładzie z poliestru charakteryzują się dłuższą żywotnością w zastosowaniach wymagających dużego docisku, jak zatępianie i ukosowanie krawędzi.
 • System Quick Change ułatwia wymianę dysku
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Jednostka produktu
Tarcza
Maks. prędkość
13000 rpm
Materiał ścierny
tlenek cyrkonu glinu
Piasek
P80
Średnica całkowita (jednostki metryczne)
115 mm
Średnica otworu centralnego (jednostki metryczne)
22 mm
Szczegóły
 • W przypadku wielu metali korund cyrkonowy z dodatkiem chłodzącym zapewnia większą wydajność szlifowania niż tlenek aluminium.
 • Lamelki łączą szlifowanie i zacieranie w jeden proces, oszczędzając czas.
 • Lamelki na bardzo wytrzymałym podkładzie z poliestru charakteryzują się dłuższą żywotnością w zastosowaniach wymagających dużego docisku, jak zatępianie i ukosowanie krawędzi.
 • System Quick Change ułatwia wymianę dysku

Dysk lamelkowy 3M™ 577F świetnie sobie radzi nawet z najtrudniejszymi aplikacjami w zakresie obróbki metali pozostawiając łagodne wykończenie. Wszystko w ramach jednego procesu. Nasze dyski lamelkowe posiadają nasyp z korundu cyrkonowego na trwałym podkładzie z lamelek poliestrowych, powiększającym wydajność szlifowania i przedłużającym żywotność w wysokowydajnych zastosowaniach, takich jak usuwanie spawów, zatępianie i ukosowanie krawędzi.

Idealny do ciężkich aplikacji, w których ważne jest ostateczne wykończenie; nakładające się warstwy lamelek w dysku lamelkowym 3M™ 577F ulegają ciągłemu zużyciu, jednocześnie eksponując świeży minerał ścierny, zapewniający szybkie i spójne szlifowanie, podczas gdy amortyzacja lamelek tworzy zatarte wykończenie. Dyski lamelkowe zazwyczaj wytwarzają wykończenie o jeden stopień lepsze niż ich gradacja, ograniczając liczbę etapów procesu wykończenia. Dodatek chłodzący obniża temperaturę w procesie obróbki stopów wrażliwych na wysokie temperatury, takich jak stal nierdzewna, stopy niklu i tytan. Dyski lamelkowe używane się ze szlifierkami kątowymi. Duże dyski lamelkowe mają taką samą średnicę jak standardowe dyski lamelkowe, lecz szersze listki. Szersze lamelki tworzą grubsze warstwy i posiadają 25% więcej materiału ściernego niż standardowe dyski lamelkowe, co daje bardziej agresywne szlifowanie i wydłuża żywotność. Dyski lamelkowe to trójwymiarowe dyski szlifierskie z nachodzącymi na siebie warstwami, pokryte wzmocnionym fibrą ścierniwem i wychodzące wachlarzowo z piasty centralnej. Lamelki zużywajac się eksponują świeży materiał ścierny, zapewniający szybkie i spójne szlifowanie. Jako jednoetapowa alternatywa dla tarcz do szlifowania i dysków fibrowych, dyski lamelkowe szlifują i wykańczają w jednym etapie, dzięki czemu zmniejszają koszty w wielu zastosowaniach. W warunkach standardowych dyski lamelkowe będą tworzyły wykończenie o jeden poziom lepsze niż dyski fibrowe tej samej gradacji. Ich zakładkowa konstrukcja pozwala na załadowanie większej ilości materiału ściernego na powierzchnię co wpływa na znacznie dłuższą pracę. Dyski lamelkowe oferują elastyczność, dzięki czemu z łatwością pracują na łukach i konturach, ograniczając żłobienie i poprawiając komfort pracy. Nadają się one idealne do szerokiego zakresu zastosowań, łącznie ze szlifowaniem spawów, usuwaniem zadziorów, usuwaniem rdzy, szlifowaniem krawędzi i zacieraniem szwu spawalniczego.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.