Hełm ochronny 3M™ Versaflo™ z ognioodporną osłoną M-407

 • Numer części 1611683
 • 3M ID 7100258668

Osłona jest dostępna w wersji z materiału nylonowego do zastosowań w budownictwie i przemyśle ciężkim lub z ognioodpornego poliaramidu do zastosowań, w których występują gorące cząsteczki

Wszechstronne zabezpieczenie przed zagrożeniami dla dróg oddechowych, głowy (EN397), oczu i twarzy (EN166 ochrona przed średnimi uderzeniami)

Lekka, kompaktowa i dobrze wyważona konstrukcja

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych technicznych (PDF, 1MB)
Rodzaj produktu Hełm ochronny z osłoną
Kolor produktu Czarny
Uwaga: 3M zobowiązuje się do walki z COVID-19. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, klikając tutaj.

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Osłona jest dostępna w wersji z materiału nylonowego do zastosowań w budownictwie i przemyśle ciężkim lub z ognioodpornego poliaramidu do zastosowań, w których występują gorące cząsteczki
 • Wszechstronne zabezpieczenie przed zagrożeniami dla dróg oddechowych, głowy (EN397), oczu i twarzy (EN166 ochrona przed średnimi uderzeniami)
 • Lekka, kompaktowa i dobrze wyważona konstrukcja
 • Można podnieść wizjer bez zdejmowania hełmu ochronnego
 • W pełni regulowane nagłowie z tekstylnymi paskami zapewnia optymalne dopasowanie i rozkład ciężaru
 • Deflektor pozwala użytkownikom kierować przepływem powietrza wewnątrz części nagłownej w celu zwiększenia komfortu

Hełmy 3M™ Versaflo™ z osłoną, seria M-400, oferują zintegrowaną ochronę dróg oddechowych, głowy, oczu i twarzy z dodatkową ochroną szyi i ramion. Może być używana z systemami z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ i systemami z doprowadzaniem powietrza w wielu różnych zastosowaniach.

Uzyskaj wszechstronną, zintegrowaną ochronę przed szeregiem zagrożeń przemysłowych z hełmem ochronnym 3M™ Versaflo™ z osłoną z serii M-400. Osłony są dostępne w wersji z wytrzymałej tkaniny nylonowej, odpowiedniej do zastosowań w budownictwie i przemyśle ciężkim lub z ognioodpornej tkaniny poliaramidowej, odpowiedniej do zastosowań, w których występują gorące cząstki, takich jak hutnictwo, odlewnictwo i inne zastosowania w obróbce metali. Hełm M-400 z osłoną ma lekką, kompaktową i dobrze wyważoną konstrukcję, która zapewnia ochronę dróg oddechowych, głowy i twarzy, a także pełną ochronę głowy, szyi i ramion. Gdy jest to bezpieczne, można podnieść wizjer bez zdejmowania hełmu ochronnego. W pełni regulowane nagłowie zawiera tekstylne paski zapewniające optymalne dopasowanie i rozkład ciężaru, a deflektor pozwala użytkownikom kierować przepływ powietrza wewnątrz części nagłownej w celu zwiększenia kontroli i wygody. Wizjer zapewnia dobrą widoczność w dół i na boki z powłoką z poliwęglanu dla dodatkowej odporności na zarysowania i substancje chemiczne. W połączeniu z określonymi jednostkami napędowymi 3M™ zapewniają ochronę dróg oddechowych na najwyższym poziomie (klasa ochrony TH3) oraz są łatwe w konserwacji, dzięki częściom zamiennym i akcesoriom, które można szybko, łatwo i intuicyjnie wymienić.

Proponowane zastosowania
 • Do przetapiania, pracy w odlewni i innych zastosowań przy obróbce metali

Cechy charakterystyczne

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.