Środek smarujący do przeciągania drutu 3M™ LUB-P jest szarą emulsją na bazie wosku przeznaczoną do kabli o dużym obciążeniu. Środek smarujący LUB-P jest gęsty, spójny i nie upłynnia się ani nie rozdziela przy starzeniu na gorąco. Niski współczynnik tarcia zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia drutu w wyniku działania dużych sił ciągnących.
Zmniejsz prawdopodobieństwo uszkodzenia drutu w wyniku działania dużych sił ciągnących, wybierając środek smarujący do przeciągania drutu 3M™ LUB-P o niskim współczynniku tarcia. Ten gęsty, spójny środek smarujący jest emulsją na bazie szarego wosku przeznaczoną do ciężkich kabli. Nie upłynnia się ani nie oddziela przy starzeniu na gorąco i ma doskonałe właściwości smarujące dla płynnego przeciągania drutów i kabli o niskim napięciu. Łatwo nakłada się na druty i kable bez spływania lub kapania w gorących temperaturach i nie odparowuje zbyt szybko po pociągnięciu. Można go zanurzać w wodzie na 30 minut przy minimalnej utracie wagi, co czyni go doskonałym wyborem do zastosowań w deszczowej pogodzie oraz narzędzi przemysłowych i energetycznych.
Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.
Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail