3M™ Trizact™ pas ścierny 217EA, 610 x 100 m, A016

  • 3M ID 7000060020
  • UPC 04046719446049,04046719071159

Samoostrzące się piramidki zachowują właściwości tnące przez cały okres użytkowania produktu i nie przegrzewają się w przeciwieństwie do konwencjonalnych materiałów ściernych.

Elastyczny podkład zapewnia jednorodny efekt wykończenia podczas pracy na krawędziach

Może być używany jako jeden z etapów wykończenia powierzchni, przed platerowaniem lub polerowaniem

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Samoostrzące się piramidki zachowują właściwości tnące przez cały okres użytkowania produktu i nie przegrzewają się w przeciwieństwie do konwencjonalnych materiałów ściernych
  • Elastyczny podkład zapewnia jednorodny efekt wykończenia podczas pracy na krawędziach
  • Może być używany jako jeden z etapów wykończenia powierzchni, przed platerowaniem lub polerowaniem
  • Może być używany jako jeden z etapów wykończenia powierzchni, przed platerowaniem lub polerowaniem
  • Zapewnia gładsze wykończenie niż powlekane elektrostatycznie konwencjonalne materiały ścierne

Pas ścierny 3M™ Trizact™ 237AA został wykonany z zastosowaniem opatentowanej technologii mikroreplikacji. Mikronowe cząsteczki tlenku aluminium zostały uformowane w niewielkie piramidki, i naniesione na podkład typu X. W miarę zużywania się piramidek, nowe krawędzie tnące są stale odsłaniane, co zapewnia jednorodny, gladki i powtarzalny efekt wykończenia.

Cząsteczki ścierne pasów Trizact™ 237AA ulegają przełamywaniu się pod wpływem średniego docisku, stale odsłaniając nowe, ostre krawędzie tnące i zapewniając jednorodne efekty wykończenia na twardych powierzchniach metalowych, takich jak węgiel lub stal nierdzewna. Pas zawiera dodatek chłodzący, który zapobiega przegrzaniu, odkształceniu i odbarwieniu się materiału. Wytrzymały podkład typu X zapewnia lepsza kontrolę, dopasowanie się do obrabianej powierzchni i skuteczne szlifowanie przy średnim docisku. Spoiwo żywiczne zwiększa odporność na działanie wysokich temperatur i zapobiega rozwarstwieniu. Pas posiada klejone końce, dzięki czemu pracuje bez zakłóceń i pozostawia spójny, jednorodny efekt obróbki bez śladów żłobień i wgłębień. W porównaniu z konwencjonalnymi materiałami ściernymi, opatentowane przez 3M™ pasy Trizact™, zapewniają gładszy, powtarzalny efekt wykańczania w krótszym czasie. Mają do 5 razy dłuższy okres użytkowania niż dyski konwencjonalne, umożliwiają precyzyjną kontrolę podczas wykańczania, dzięki czemu operator może ograniczyć ilość etapów obróbki i produktów ściernych, przeznaczonych do wykonania zadania. Trójkątne struktury rozmieszczone równomiernie na całej powierzchni pasów 3M™ Trizact™ zapewniają wysoką wydajność i eliminują potrzebę częstej wymiany dysku. .