Scotch® Dyspenser określonej długości M96

3M ID 7000056503
 • Oszczędza taśmę poprzez aplikowanie tylko zadanej długości, co czyni go idealnym do zastosowań w szybkim zamykaniu dużych kartonów.
 • Masywna podstawa zapewnia pozostawanie dyspensera w miejscu, jednocześnie umożliwiając łatwe przenoszenie.
 • Wytrzymała, odporna na uderzenia konstrukcja wytrzyma lata użytkowania
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły
 • Oszczędza taśmę poprzez aplikowanie tylko zadanej długości, co czyni go idealnym do zastosowań w szybkim zamykaniu dużych kartonów.
 • Masywna podstawa zapewnia pozostawanie dyspensera w miejscu, jednocześnie umożliwiając łatwe przenoszenie.
 • Wytrzymała, odporna na uderzenia konstrukcja wytrzyma lata użytkowania

Dyspenser Scotch® M96 jest zdolny do aplikacji kawałków taśmy o długości od 19 mm do 127 mm i jest idealny do zastosowań, gdzie wymagane jest częste i powtarzalne aplikowanie taśmy, takich jak owijanie, zamykanie pudeł i kartonów, wzmacnianie i pakietowanie. Zwiększa wydajność i zmniejsza ilość odpadów, aplikując dokładnie taką ilość taśmy, jaka jest wymagana.

Masywna podstawa zapobiega przemieszczaniu się w trakcie użytkowania, co umożliwia aplikację jedną ręką. Łatwo przenośny dyspenser M96 pozwala umieścić go tam, gdzie jest potrzebny. Skonstruowany z wytrzymałego, odpornego na uderzenia plastiku, wytrzyma lata użytkowania. Utrzymuje taśmę do 25 mm szerokości na 76 mm rdzeniu, idealny do sklepów rzeźniczych, delikatesów, zastosowań przemysłowych, zamykania kartonów i innych miejsc, oraz zastosowań, gdzie stała, pewna i wielokrotna aplikacja taśmy jest wymagana. Dyspensery są niezbędne Dyspensery trzymają rolkę, utrzymują koniec taśmy w gotowości i zapewniają możliwość odcinania taśmy. Zawierają centralną szpulę, lub rdzeń i mechanizm po jednej ze stron do odcinania taśmy. Dostępne w wielu opcjach, od jednorazowych, po automaty przemysłowe. Różnorodne urządzenia ręczne od plastikowych, jednorazowych, lub wielokrotnego użytku do większych, służących do pakowania i pakietowania związanego z transportem. Z powodu wygody użytkowania często są stosowane w biurze i lekkim przemyśle. Masywne dyspensery pulpitowe (?) są użyteczne w wielu zastosowaniach biurowych, handlowych, przemysłowych i domowych. Masywna podstawa utrzymuje dyspenser stabilnie w miejscu, aby umożliwiać użytkowanie jedną ręką, ale jest również łatwo przenośny. Dyspensery do pakowania i pakietowania zapewniają jednoręczne użytkowanie dla ergonomii i wygody.

Specyfikacja
Kolor podajnika
Masa wyciskowa typu „putty”
Liczba jednostek na opakowanie
6
Marka
Scotch®
Materiał
Tworzywo sztuczne
Przemysł
Dobra konsumenckie, Żywność i napoje, Przemysł ogólny, Obróbka metalu, Opakowanie, papier, Druk, Detaliczny, Obróbka drewna
Rozmiar rdzenia (jednostki metryczne)
76,2 mm
Szerokość taśmy (jednostki metryczne)
25,4 mm
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.