Scotch® Wytrzymały dyspenser taśmy Deluxe C23

3M ID 7000056492
 • Permanentny rdzeń obraca się do góry w celu przładowania i nie ulegnie zgubieniu, lub przypadkowemu wyrzuceniu.
 • Gumowa podstawa nie porysuje powierzchni blatów lub stołów.
 • Wytrzymała, odporna na uderzenia konstrukcja dla wieloletniego stosowania w ciężkich warunkach
 • Zamykanie pudeł i kartonów, łączenie, wzmacnianie i pakietowanie.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły
 • Permanentny rdzeń obraca się do góry w celu przładowania i nie ulegnie zgubieniu, lub przypadkowemu wyrzuceniu.
 • Gumowa podstawa nie porysuje powierzchni blatów lub stołów.
 • Wytrzymała, odporna na uderzenia konstrukcja dla wieloletniego stosowania w ciężkich warunkach
 • Zamykanie pudeł i kartonów, łączenie, wzmacnianie i pakietowanie.

Dyspenser Scotch® C23 zapewnia masywną, anypoślizgową podstawę, która umożliwia łatwe użytkowanie, jednocześnie pozostając dyspenser na miejscu. Umożliwia aplikację wyciąganie-oddzieranie jedną ręką. Idealny wybór do wyrobów rzemieślniczych, owijania prezentów, druku, odzieży, kosmetyków, handlu, higieny osobistej, cieślarstwa, napojów i żywności, oraz zastosowań w dobrach konsumenckich.

Wytrzymały i przenośny Skonstruowany z wytrzymałego, odpornego na uderzenia plastiku, z łatwością wytrzymuje zarówno środowiska biurowe, jak i przemysłowe Jest przenośny, a jego antypoślizgowa gumowa podstawa nie porysuje powierzchni blatów i stołów, jednocześnie utrzymując mocne trzymanie, aby zapobiec niechcianemu przemieszczaniu dyspensera. Dyspenser C23 aplikuje różne materiały taśmowe takie jak cellofan, włókno octanowe, folia, papier, oraz taśmy wzmacniane o średnicy do 140 mm, szerokości 25 mm, na 76 mm rdzeniu. Rdzeń dyspensera dobrze trzyma taśmę i jest demontowalny w celu przeładowania. Dyspensery są niezbędne Dyspensery trzymają rolkę, utrzymują koniec taśmy w gotowości i zapewniają możliwość odcinania taśmy. Mają centralną szpulę, lub rdzeń i zawierają na końcu mechanizm do oddzierania taśmy. Są dostępne w wielu wariantach, od jednorazowych do automatów przemysłowych. Warianty wersji ręcznej obejmują od plastikowego, który może być jednorazowy lub wielokrotnego użytku, do większych urządzeń do pakowania i pakietowania powiązanego z transportem. Popularne akcesoria w biurach i przemyśle lekkim. Dyspensery pulpitowe znajdują zastosowanie w biurach, handlu, przemyśle, oraz w domu. Ciężki korpus utrzymuje stabilność dyspensera przy użytkowaniu jedną ręką, ale umożliwia przenoszenie w zależności od potrzeb. Dyspensery do zastosowań pakowych i pakietowych zapewniają jednoręczną konstrukcję dla ergonomii i wygody.

Specyfikacja
Kolor podajnika
Masa wyciskowa typu „putty”
Liczba jednostek na opakowanie
1
Marka
Scotch®
Materiał
Tworzywo sztuczne
Przemysł
Dobra konsumenckie, Żywność i napoje, Przemysł ogólny, Obróbka metalu, Opakowanie, papier, Druk, Detaliczny, Obróbka drewna
Rozmiar rdzenia (jednostki metryczne)
76,2 mm
Szerokość taśmy (jednostki metryczne)
25,4 mm
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.