1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Materiały do pobierania próbek
 5. Butelki z gotowymi podłożami
 6. Butelka do rozcieńczania typu flip-top 3M™ z 90 ml buforowanej wodnej pożywki peptonowej FTBPW9066, 66 w kasetce

Butelka do rozcieńczania typu flip-top 3M™ z 90 ml buforowanej wodnej pożywki peptonowej FTBPW9066, 66 w kasetce

 • 3M ID 7100156118
 • UPC 00707387785338,50707387785333

Pokrywkę z zawiasem można otworzyć jedną ręką, pozostaje otwarta umożliwiając łatwe dodawanie próbki.

Buforowana wodna pożywka peptonowa jest gotowa do użycia bez konieczności dodatkowego mieszania.

Duża przestrzeń nad odczynnikiem oraz wielkość wlotu butelki ułatwiają dodawanie próbki.

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Pokrywkę z zawiasem można otworzyć jedną ręką, pozostaje otwarta umożliwiając łatwe dodawanie próbki
 • Buforowana wodna pożywka peptonowa jest gotowa do użycia bez konieczności dodatkowego mieszania
 • Duża przestrzeń nad odczynnikiem oraz wielkość wlotu butelki ułatwiają dodawanie próbki
 • Odporna na wyciekanie fiolka pomaga uniknąć wycieku podczas wysyłki
 • 2-letni okres przydatności od daty produkcji zapewnia długoterminową gotowość

The 3M™ Flip-Top Dilution Bottle with 90 mL Buffered Peptone Water Broth to zabezpieczony przed wyciekaniem plastikowy cylinder z odchylaną pokrywką, która szczelnie przylega i chroni próbkę w czasie transportu i manipulacji..

Buforowana wodna pożywka peptonowa jest idealnym rozcieńczalnikiem dla zliczania mikroorganizmów z próbek żywności, wody i próbek środowiskowych. Roztwór jest dekontaminowany poprzez naświetlanie promieniami gamma w celu wydłużenia okresu przydatności. Poręczne zamknięcie typu flip-top zapewnia szybką, łatwą w użyciu butelkę do obróbki próbki. Pokrywka typu flip-top może być otwarta jedną ręką, a pokrywa z zawiasami pozostaje w pozycji otwartej, aby ułatwić nakładanie próbki. Objętość napełniania 90 ml wraz z łatwo otwieraną, odporną na przeciekanie pokrywką typu flip-open powoduje, że jest idealna do pobierania, nakładania i bezpiecznego transportu próbek. Wygodna pokrywka z zawiasami pozostaje otwarta, aby ułatwić nakładanie próbki, a 45 mm otwór butelki ułatwia pipetowanie do i z butelki. Każda butelka jest wyposażona w bezpiecznik, który gwarantuje, że butelka nie była wcześniej otwierana. Ten produkt został wyprodukowany w USA i posiada certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający jakość. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego. Buforowana wodna pożywka peptonowa jest stosowana jako rozcieńczalnik lub w nieselektywnym wzbogacaniu mikroorganizmów takich jak gatunki Salmonella species lub E. coli z próbek żywności i próbek środowiskowych przed selektywnym wzbogaceniem i izolacją. Mikroorganizmy które mogą być obecne w produktach żywnościowych mogą być subletanie uszkodzone przez techniki przetwarzania żywności i może być trudno je uzyskać za pomocą technik selekcji bezpośredniej. Buforowana wodna pożywka peptonowa sprzyja odzyskaniu mikroorganizmów, które mogą być uszkodzone.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.