3M™ Scotch-Mount™ primer 4298UV lakier podkładowy 1 BTL = 0,11828 L 24/CS

 • 3M ID 7000052028
 • UPC 04001895885860

Umożliwia mocne mocowanie taśmy do części samochodowych

Fluorescencyjny barwnik ułatwia weryfikację stopnia pokrycia powierzchni

Wysycha już w ciągu 30 sekund

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych dotyczących bezpieczeństwa (PDF, 0B)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Umożliwia mocne mocowanie taśmy do części samochodowych
 • Fluorescencyjny barwnik ułatwia weryfikację stopnia pokrycia powierzchni
 • Wysycha już w ciągu 30 sekund
 • Odpowiedni dla TPO, TPU, PP i innych materiałów o niskiej energii powierzchniowej używanych w przemyśle motoryzacyjnym
 • Do użytku z akrylowymi taśmami piankowymi 3M™ oraz z akrylowymi taśmami 3M™ Plus

Primer 3M™ lakier podkładowy 4298UV to wszechstronny płynny podkład wykorzystywany do zwiększenia adhezji akrylowych taśm piankowych do substratów o niskiej energii powierzchniowej (LSE), powszechnie stosowanych w branży motoryzacyjnej. na wewnątrz i na zewnątrz pojazdów. Szybkoschnący primer jest odpowiedni dla większości tworzyw sztucznych o niskiej energii powierzchniowej, w tym TPO, PP, TPU oraz ABS, EPDM i innych. Dodany barwnik fluorescencyjny ułatwia technikom weryfikację pokrycia materiałów.

Wszechstronny i łatwy w użyciu płynny podkład do klejów wzmacniający adhezję. Stworzony specjalnie do użytku z akrylowymi taśmami piankowymi, nasz primer 3M™ lakier podkładowy 4298UV zwiększa adhezję taśm do szerokiej gamy tworzyw sztucznych o niskiej energii powierzchniowej i innych materiałów powszechnie stosowanych do montażu części i elementów wykończeniowych wewnątrz i na zewnątrz samochodów. Świetnie sprawdza się na powierzchniach z TPO, TPU, PP oraz na nylonie i szkle (niewidoczna lub widoczna spoina), a także m.in. na ABS, akrylach, EPDM, TPO, TPV/TPE oraz PC. Primer zwiększający adhezję może być aplikowany natryskowo, za pomocą wałka radełkowanego, sztyftu lub podobnego aplikatora lub podawany grawitacyjnie. Zawiera fluorescencyjny barwnik, który sprawia, że po aplikacji jest dobrze widoczny, co ułatwia technikom szybką weryfikację pokrycia powierzchni i stworzenie mocnego i kompletnego łączenia. Płynny primer wysycha w ciągu 30-90 sekund, zwiększając prędkość i efektywność aplikacji. Taśmy można naklejać na produkt zaraz po jego wyschnięciu. Primer - wzmacniacz adhezji może być usunięty z większości powierzchni za pomocą rozpuszczalnika acetonowego. Primer 3M™ lakier podkładowy 4298UV został zaprojektowany z myślą o łączeniu z akrylowymi taśmami piankowymi 3M™ oraz taśmami akrylowymi Plus, zwłaszcza w aplikacjach przemysłu motoryzacyjnego. Zalecane sposoby i rodzaje aplikacji Tworzywa sztuczne o niskiej energii powierzchniowej oraz części i elementy wykończeniowe Montaż deski rozdzielczej i ozdób wewnątrz pojazdów Formowane wtryskowo listwy boczne Powłoki motoryzacyjne Przeznaczony przede wszystkim do akrylowych taśm piankowych 3M™ oraz taśm akrylowych Plus Lepsza technologia 3M™ - lepsza adhezja Już od 1925 roku, gdy jeden z naszych laborantów wynalazł taśmę maskującą, 3M poświęca ogromną część swojej misji na przeistaczanie nauki w praktyczne i realne wynalazki, rozwijając produkty i technologie klejowe, które na całym świecie ułatwiają życie i pracę indywidualnym przedsiębiorcom, a nawet całym dziedzinom przemysłu. Praca, którą zapoczątkował zaledwie jeden inżynier 3M, rozciąga sie dzisiaj na dekady i pokolenia. A wszystko to kumuluje się w naszych coraz lepszych produktach, tworzonych m.in dla producentów wyposażenia (OEM), jak choćby promotor adhezji 3M™ 4298UV.

Specyfikacja

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.