3M™ AccuGlide™ 3 Górna/dolna głowica taśmująca, 76 mm

Numer części AG2 3"DOLNA HS3M ID 7000049330
 • Zamyka pudełka klipsem „C” z taśmy Scotch®
 • Trwała, krzywoliniowa konstrukcja o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych
 • Działa z prędkością przenośnika do 30 m na minutę
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły

Górna/dolna głowica taśmująca 3M™ AccuGlide™ 3, dostępne w wersjach dwu- i trzycalowych, są zaprojektowane do pracy z prędkością przenośnika do 100 stóp na minutę. Głowice są zwykle montowane na zaklejarkach do kartonów 3M™-Matic™, ale mogą być również używane do przerabiania innych zaklejarek kartonów lub wyposażenia niestandardowego.

Głowica taśmująca 3M™ AccuGlide™ 3 zapewnia łatwe i dokładne uszczelnianie obudowy. Przeznaczony do użytku z następującymi seriami zaklejarek kartonów 3M™-Matic™: 800rf / 800af / 800a / 800r / 700a / 700r / 200a / 800ab Krzywoliniowa konstrukcja umożliwia bezpieczne przyklejanie taśm Scotch™ do zaklejania pudełek przy niewielkim uderzeniu, aby chronić nawet lekkie kartony i zawartość. Przeznaczony do stosowania z taśmami Scotch® do zamykania pudeł z klipsem C, taśma 2” (50 mm) – 3” (75 mm) przy prędkościach do 40 opakowań lub 100 stóp na minutę. Zwykły pojemnik ze szczelinami jest umieszczany na przenośniku i wciskany na pasy napędowe zaklejarki kartonów 3M™-Matic™, która przenosi pudełko do głowicy zaklejającej 3M™ AccuGlide™ 3. Głowica taśmująca odcina taśmę podczas jej nakładania. Po dokładnym zapieczętowaniu pudełko wychodzi z zaklejarki. Głowice zaklejające zwykle działają w parach, aby zakleić dwa szwy etui. Gdy oklejają górną i dolną część, głowice taśmujące są montowane w konfiguracji górnej i dolnej. Można również zamontować głowice zaklejające w celu zaklejenia leżącej na boku kasetki. Wprowadzanie lepszych pomysłów na powierzchnię dzięki nauce i innowacjom W naszym dziale klejów i taśm przemysłowych 3M™ wykorzystujemy naukę o adhezji, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania, które usprawniają projektowanie i procesy produkcyjne firm na całym świecie. Ostatecznie nasze technologie pomagają klientom takim jak Ty dostarczać konkurencyjne produkty na rynek szybciej i wydajniej.

 • Zamyka pudełka klipsem „C” z taśmy Scotch®
 • Trwała, krzywoliniowa konstrukcja o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych
 • Działa z prędkością przenośnika do 30 m na minutę
Specyfikacja
Kompatybilne z
3M-Matic™ Case Sealer 200a3
Najmniejsza jednostka sprzedaży
Sztuka
Produkt - klucz
3
Przemysł
Żywność i napoje, Przemysł ogólny, Produkty medyczne, MRO, papier, Druk
Rodzaj produktu
Głowica aplikująca
Sposób pakowania
1
Materiały informacyjne
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.