3M™ AccuGlide™ 3 Górna/dolna głowica taśmująca, 76 mm

  • Numer części AG2 3"DOLNA HS
  • 3M ID 7000049330
  • UPC 50051115320489

Zamyka pudełka klipsem „C” z taśmy Scotch®

Trwała, krzywoliniowa konstrukcja o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych

Działa z prędkością przenośnika do 30 m na minutę

Zobacz więcej szczegółów
Rodzaj produktu Głowica aplikująca

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
  • Zamyka pudełka klipsem „C” z taśmy Scotch®
  • Trwała, krzywoliniowa konstrukcja o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych
  • Działa z prędkością przenośnika do 30 m na minutę

Górna/dolna głowica taśmująca 3M™ AccuGlide™ 3, dostępne w wersjach dwu- i trzycalowych, są zaprojektowane do pracy z prędkością przenośnika do 100 stóp na minutę. Głowice są zwykle montowane na zaklejarkach do kartonów 3M™-Matic™, ale mogą być również używane do przerabiania innych zaklejarek kartonów lub wyposażenia niestandardowego.

Głowica taśmująca 3M™ AccuGlide™ 3 zapewnia łatwe i dokładne uszczelnianie obudowy. Przeznaczony do użytku z następującymi seriami zaklejarek kartonów 3M™-Matic™: 800rf / 800af / 800a / 800r / 700a / 700r / 200a / 800ab Krzywoliniowa konstrukcja umożliwia bezpieczne przyklejanie taśm Scotch™ do zaklejania pudełek przy niewielkim uderzeniu, aby chronić nawet lekkie kartony i zawartość. Przeznaczony do stosowania z taśmami Scotch® do zamykania pudeł z klipsem C, taśma 2” (50 mm) – 3” (75 mm) przy prędkościach do 40 opakowań lub 100 stóp na minutę. Zwykły pojemnik ze szczelinami jest umieszczany na przenośniku i wciskany na pasy napędowe zaklejarki kartonów 3M™-Matic™, która przenosi pudełko do głowicy zaklejającej 3M™ AccuGlide™ 3. Głowica taśmująca odcina taśmę podczas jej nakładania. Po dokładnym zapieczętowaniu pudełko wychodzi z zaklejarki. Głowice zaklejające zwykle działają w parach, aby zakleić dwa szwy etui. Gdy oklejają górną i dolną część, głowice taśmujące są montowane w konfiguracji górnej i dolnej. Można również zamontować głowice zaklejające w celu zaklejenia leżącej na boku kasetki. Wprowadzanie lepszych pomysłów na powierzchnię dzięki nauce i innowacjom W naszym dziale klejów i taśm przemysłowych 3M™ wykorzystujemy naukę o adhezji, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania, które usprawniają projektowanie i procesy produkcyjne firm na całym świecie. Ostatecznie nasze technologie pomagają klientom takim jak Ty dostarczać konkurencyjne produkty na rynek szybciej i wydajniej.

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M