Scotch-Brite™ HI-SPEED Pad biało-pomarańczowy, 530 mm, 5 szt./opak.

 • 3M ID 7000046005
 • UPC 00048011180670

Idealny do polerowania na sucho i umiarkowanego czyszczenia natryskowego

Minimalizuje usuwanie lakieru, wydłużając jego trwałość

Optymalizuje wypalanie UHS (Ultra High Speed) na różnych rodzajach wykończenia

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Idealny do polerowania na sucho i umiarkowanego czyszczenia natryskowego
 • Minimalizuje usuwanie lakieru, wydłużając jego trwałość
 • Optymalizuje wypalanie UHS (Ultra High Speed) na różnych rodzajach wykończenia
 • Ich otwarta konstrukcja jest odporna na zatykanie i łatwo się wypłukuje, zapewniając długą żywotność

Pady podłogowe do polerowania Scotch-Brite™ Seria 3200 to pady do czyszczenia podłóg, które mogą przywrócić połysk matowym podłogom w jednym przejściu. Oferują one bardzo szybką pielęgnację podłóg o różnym wykończeniu i minimalizują usuwanie powłok. Ich otwarta konstrukcja jest odporna na zatykanie i łatwo się wypłukuje, zapewniając długą żywotność. Idealny do polerowania na sucho i umiarkowanego czyszczenia natryskowego.

Przywróć połysk matowym podłogom za jednym pociągnięciem dzięki padom podłogowym do polerowania Scotch-Brite™ z serii 3200. Nasze pady do czyszczenia podłóg zapewniają bardzo szybką pielęgnację podłóg o różnym wykończeniu przy minimalnym usuwaniu powłoki. Ich otwarta konstrukcja jest odporna na zatykanie i łatwo się wypłukuje, zapewniając długą żywotność. Idealnie nadają się do polerowania na sucho i umiarkowanego czyszczenia natryskowego, a także mogą zoptymalizować polerowanie UHS na różnych rodzajach wykończenia.

Proponowane zastosowania
 • Do przywracania połysku matowym podłogom w jednym przejściu, przy minimalnym usuwaniu lakieru

Specyfikacja

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.