1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały czyszczące
 4. Pady podłogowe
 5. Scotch-Brite™ Pad podłogowy Hi- speed, zielono- pomarańczowy, 406 mm, 5 szt./opak.

Scotch-Brite™ Pad podłogowy Hi- speed, zielono- pomarańczowy, 406 mm, 5 szt./opak.

 • 3M ID 7000045998
 • UPC 50048011180484,00048011180489

Szoruje i czyści bez matowienia wykończenia

Otwarta konstrukcja jest odporna na zatykanie

Bardziej agresywne czyszczenie niż w przypadku typowych biało-czerwonych padów podłogowych

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Szoruje i czyści bez matowienia wykończenia
 • Otwarta konstrukcja jest odporna na zatykanie
 • Bardziej agresywne czyszczenie niż w przypadku typowych biało-czerwonych padów podłogowych
 • Przeznaczone do obrotowych i automatycznych maszyn podłogowych pracujących z niską prędkością (175-600 obr./min)
 • *Certyfikat Green Seal® dla Innowacji Środowiskowej w oparciu o projekt zapewniający znacznie lepszą wydajność początkową w porównaniu z konkurencyjnymi produktami, wydłużający okres użytkowania podkładki podłogowej i zmniejszający ilość wytwarzanych odpadów stałych

Pady podłogowe Scotch-Brite™ Autoscrubber Seria 5000 to pady czyszczące do lekkiego szorowania podłóg za pomocą automatycznych maszyn podłogowych przed polerowaniem. Są to doskonałe pady do codziennego czyszczenia, które oferują minimalne usuwanie wykończenia. Ich otwarta konstrukcja jest odporna na zatykanie i pozwala na łatwe czyszczenie. Przeznaczone do obrotowych i automatycznych maszyn podłogowych pracujących z niską prędkością (175-600 obr./min).

Szoruj i czyść podłogi bez matowienia powierzchni za pomocą padów podłogowych Scotch-Brite™ Autoscrubber z serii 5000. Nasze pady czyszczące przeznaczone są do lekkiego szorowania posadzek automatami podłogowymi przed ich wypolerowaniem. Oferują one bardziej agresywne czyszczenie niż typowe czerwone i białe pady podłogowe, co czyni je doskonałymi padami do codziennego czyszczenia przy minimalnym usuwaniu wykończenia. Ich otwarta konstrukcja jest odporna na zatykanie i pozwala na łatwe czyszczenie. Przeznaczone do obrotowych i automatycznych maszyn podłogowych pracujących z niską prędkością (175-600 obr./min).

Proponowane zastosowania
 • Do szorowania i czyszczenia podłóg bez matowienia powierzchni

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.