Scotch® Dyspenser do taśmy C22

3M ID 7000042986
 • Demontowane plastikowe rdzenie łatwo i szybko się wymieniają.
 • Gumowa podstawa nie będzie rysowała powierzchni stołów i blatów.
 • Wytrzymała konstrukcja dla długotrwałego ciężkiego użytkowania.
 • Zamykanie pudeł i kartonów, łączenie, wzmacnianie i pakietowanie.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Szczegóły
 • Demontowane plastikowe rdzenie łatwo i szybko się wymieniają.
 • Gumowa podstawa nie będzie rysowała powierzchni stołów i blatów.
 • Wytrzymała konstrukcja dla długotrwałego ciężkiego użytkowania.
 • Zamykanie pudeł i kartonów, łączenie, wzmacnianie i pakietowanie.

Dyspenser C22 zapewnia 3 niezależnie obracające się rdzenie, które umożliwiają zastosowanie pojedynczej rolki o szerokości 51 mm, lub dwóch rolek o szerokości 25 mm jednocześnie. Idealny wybór do wyrobów rzemieślniczych, owijania prezentów, druku, odzieży, kosmetyków, handlu, higieny osobistej, cieślarstwa, żywności i napojów i dóbr konsumenckich.

Uniwersalny i zawsze w gotowości Dyspenser Scotch® C22 skonstruowany jest z wytrzymałego, odpornego na uderzenia plastiku, co czyni go na tyle silnym, by wytrzymać nawet w najsurowszych środowiskach. Jest łatwo przenośny. Antypoślizgowa, gumowa podstawa umożliwia dyspenserowi pozostanie na miejscu w trakcie aplikacji jedną ręką. Gumowa podstawa nie zarysuje powierzchni blatu. Dyspenser C22 Scotch(r) może dyspensować dowolne materiały o szerokości do 51 mm, średnicy 127 mm i rdzeniu 76 mm, w tym cellofan, włókno octanowe, folia octanowa, papier, taśmy wzmacniane. Rdzenie dyspensera dokładnie trzymają taśmę i są możliwe do zdemontowania celem łatwego przeładowania. Dyspensery są niezbędne Dyspensery trzymają rolkę, utrzymują koniec taśmy w gotowości i zapewniają możliwość odcinania taśmy. Mają centralną szpulę, lub rdzeń i zawierają na końcu mechanizm do oddzierania taśmy. Są dostępne w wielu wariantach, od jednorazowych do automatów przemysłowych. Warianty wersji ręcznej obejmują od plastikowego, który może być jednorazowy lub wielokrotnego użytku, do większych urządzeń do pakowania i pakietowania powiązanego z transportem. Popularne akcesoria w biurach i przemyśle lekkim. Dyspensery pulpitowe znajdują zastosowanie w biurach, handlu, przemyśle, oraz w domu. Ciężki korpus utrzymuje stabilność dyspensera przy użytkowaniu jedną ręką, ale umożliwia przenoszenie w zależności od potrzeb. Dyspensery do zastosowań pakowych i pakietowych zapewniają jednoręczną konstrukcję dla ergonomii i wygody.

Specyfikacja
Kolor podajnika
Masa wyciskowa typu „putty”
Liczba jednostek na opakowanie
1
Marka
Scotch®
Materiał
Tworzywo sztuczne
Przemysł
Dobra konsumenckie, Żywność i napoje, Przemysł ogólny, Nauki przyrodnicze, Obróbka metalu, Opakowanie, papier, Druk, Detaliczny, Obróbka drewna
Rozmiar rdzenia (jednostki metryczne)
76,2 mm
Szerokość taśmy (jednostki metryczne)
25,4 mm
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.