Sucha gąbka 3M™z rękawiczką BP237SPG, 100 w kasetce

 • 3M ID 7000042939
 • UPC 30707387581269,50707387581263,00707387581268

Suchą gąbkę o wymiarach 1,5 x 3 cala można używać z szeroką gamą buforów i pożywek wzbogacających oraz w suchych środowiskach.

Proste opakowanie, zawierające Sponge-Stick, torebkę na próbkę oraz rękawiczki, minimalizuje konieczność manipulacji i przygotowania oraz zmniejsza ilość odpadów.

Torebka na próbki o wymiarach 5 x 9 cala o pojemności 18 oz/0,53 l dołączona z myślą o bezpiecznej manipulacji i wygodnym transporcie do laboratorium.

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Suchą gąbkę o wymiarach 1,5 x 3 cala można używać z szeroką gamą buforów i pożywek wzbogacających oraz w suchych środowiskach
 • Proste opakowanie, zawierające Sponge-Stick, torebkę na próbkę oraz rękawiczki, minimalizuje konieczność manipulacji i przygotowania oraz zmniejsza ilość odpadów
 • Torebka na próbki o wymiarach 5 x 9 cala o pojemności 18 oz/0,53 l dołączona z myślą o bezpiecznej manipulacji i wygodnym transporcie do laboratorium
 • Gąbka bez środków biobójczych nie wpływa na żywotność organizmów
 • Dekontaminacja promieniami gamma dla zachowania aseptycznych warunków

3M™ Dry-Sponge with Glove to gąbka celulozowa bez środków biobójczych, dostarczana z dwiema polietylenowymi rękawiczkami i torebką z etykietą.

Celuloza jest idealnym materiałem do pobierania próbek w celu monitorowania obecności patogenów pochodzących z żywności i spełnia wymagania specyfikacji dla pobierania próbek opisane w Zasadach i Regulacjach Rejestru Federalnego (ang. Rules and Regulations of the Federal Register (Vol 61, No. 144, 1996)). Trwała gąbka jest wolna od środków biobójczych i nie wpływa na żywotność organizmów. Jest dekontaminowana poprzez naświetlanie promieniami gamma w celu utrzymania aseptycznych warunków. Jako suchą gąbkę produkt ten można używać z szeregiem samodzielnie przygotowanych lub wstępnie zmieszanych buforów oraz roztworów do pobierania próbek, aby zaspokoić potrzeby testowe w czasie pobierania próbki. Jest odpowiednia do stosowania w przetwórniach wyłącznie suchych, gdzie wymagane jest pobieranie tylko suchych próbek. Materiał celulozowy posiada wysoką chłonność i skutecznie utrzymuje próbkę bez wyciekania nadmiaru. Dwie rękawiczki polietylebowe zapewniają wygodę, bezpieczeństwo i pomagają w zachowaniu integralności próbki. Gąbka dostarczana jet również z torebką na próbki 3M™, w której gąbka może być przechowywana dla bezpiecznego, dogodnego transportu do laboratorium. Torebka o wymiarach 5 x 9 cali mieści do 18 oz/0,53 l i posiada etykietę na opisanie próbki w celu jej szybkiej i łatwej identyfikacji. Ten produkt jest wyprodukowany w USA z surowców pozyskiwanych globalnie i posiada certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający jakość. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego. Podejście Hazard Analysis Critical Control Point (HACCP) jest najpowszechniej akceptowanym protokołem zarządzania bezpieczeństwem żywności na całym świecie. Produkty do pobierania próbek firmy 3M są ważną częścią takiego podejścia, mającego na celu identyfikację zagrożeń pochodzących z żywności i wskazanie ich źródła. Mobilność, stabilna pożywka wzbogacająca, łatwe w obsłudze waciki i gąbki opracowano z myślą o badaniu szerokiej gamy potencjalnych zagrożeń i w celu dostarczenia wyjątkowo dokładnych wyników. Opracowano je z myślą o bezpiecznym gromadzeniu, przechowywaniu i zabezpieczaniu zawartości od miejsca pobrania do laboratorium bez wyciekania lub uszkodzenia próbki.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.