Sucha gąbka 3M™ BP133ES, 100 w kasetce

 • 3M ID 7000042938
 • UPC 50707387581256

Suchą gąbkę o wymiarach 1,5 x 3 cala można używać z szeroką gamą buforów i pożywek wzbogacających oraz w suchych środowiskach.

Proste opakowanie minimalizuje konieczność manipulacji i przygotowania oraz zmniejsza ilość odpadów.

Gąbka bez środków biobójczych nie wpływa na żywotność organizmów.

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Suchą gąbkę o wymiarach 1,5 x 3 cala można używać z szeroką gamą buforów i pożywek wzbogacających oraz w suchych środowiskach
 • Proste opakowanie minimalizuje konieczność manipulacji i przygotowania oraz zmniejsza ilość odpadów
 • Gąbka bez środków biobójczych nie wpływa na żywotność organizmów
 • Nadająca się do zadrukowania torebka na próbkę o wymiarach 5 x 9 cala, aby zapewnić bezpieczny, wygodny transport do laboratorium
 • Dekontaminacja promieniami gamma dla zachowania aseptycznych warunków

The 3M™ Dry-Sponge to gąbka celulozowa bez środków biobójczych, dostarczana z torebką z etykietą na podpis.

Celuloza jest idealnym materiałem do pobierania próbek w celu monitorowania obecności patogenów pochodzących z żywności i spełnia specyfikacje dotyczące pobierania próbek opisane w Zasadach i Regulacjach Rejestru Federalnego (ang. Rules and Regulations of the Federal Register (Vol 61, No. 144, 1996)). Trwała gąbka jest wolna od środków biobójczych i nie wpływa na żywotność organizmów. Jest dekontaminowana poprzez naświetlanie promieniami gamma w celu utrzymania aseptycznych warunków. Jako suchą gąbkę produkt ten można używać z szeregiem samodzielnie przygotowanych lub wstępnie zmieszanych buforów oraz roztworów do pobierania próbek, aby zaspokoić potrzeby testowe w czasie pobierania próbki. Jest odpowiednia do stosowania w przetwórniach wyłącznie suchych, gdzie wymagane jest pobieranie tylko suchych próbek. Materiał celulozowy skutecznie przechwytuje cząsteczki przy suchym pobieraniu próbek. Gąbka dostarczana jet również z torebką na próbki 3M™, w której gąbka może być przechowywana dla bezpiecznego, dogodnego transportu do laboratorium. Torebka o wymiarach 5 x 9 cali mieści do 18 oz/0,53 l i posiada etykietę na opisanie próbki w celu jej szybkiej i łatwej identyfikacji. Ten produkt jest wyprodukowany w USA z surowców pozyskiwanych globalnie i posiada certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający jakość. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego. Podejście Hazard Analysis Critical Control Point (HACCP) jest najpowszechniej akceptowanym protokołem zarządzania bezpieczeństwem żywności na całym świecie. Produkty do pobierania próbek firmy 3M są ważną częścią takiego podejścia, mającego na celu identyfikację zagrożeń pochodzących z żywności i wskazanie ich źródła. Mobilność, stabilna pożywka wzbogacająca, łatwe w obsłudze waciki i gąbki opracowano z myślą o badaniu szerokiej gamy potencjalnych zagrożeń i w celu dostarczenia wyjątkowo dokładnych wyników. Opracowano je z myślą o bezpiecznym gromadzeniu, przechowywaniu i zabezpieczaniu zawartości od miejsca pobrania do laboratorium bez wyciekania lub uszkodzenia próbki.

Specyfikacja

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.