3M™ Stainless Steel Cleaner - środek czyszczący i polerujący do stali nierdzewnej w aerozolu, 600 ml, 12 szt./opak.

 • 3M ID 7000042450
 • UPC 03134375352437

Poleruje i chroni wszystkie powierzchnie ze stali nierdzewnej w jednym kroku

Spray przylega do pionowych powierzchni i pozostawia lekką, nietłustą powłokę, która jest odporna na odciski palców i ślady.

Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i jest bezpieczny do stosowania w miejscach przygotowywania żywności

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby
Arkusz danych dotyczących bezpieczeństwa (PDF, 0B)

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Poleruje i chroni wszystkie powierzchnie ze stali nierdzewnej w jednym kroku
 • Spray przylega do pionowych powierzchni i pozostawia lekką, nietłustą powłokę, która jest odporna na odciski palców i ślady
 • Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i jest bezpieczny do stosowania w miejscach przygotowywania żywności
 • Na bazie wody o przyjemnym cytrusowym zapachu
 • Puste pojemniki mogą być usuwane na wysypiska śmieci zgodnie z lokalnymi przepisami
 • Certyfikat NSF® do stosowania w zakładach przetwórstwa mięsa i drobiu

Środki czyszczące do stali nierdzewnej 3M™ to spraye czyszczące, które tworzą niewidzialną powłokę ochronną, która spowalnia osadzanie się cząsteczek brudu i utrzymuje powierzchnie w czystości na dłużej. O przyjemnym cytrusowym zapachu, czyszczą, polerują i przywracają błyszczący połysk stali nierdzewnej i innym powierzchniom metalowym.

Zetrzyj brud, odciski palców, tłuszcz i pozostałości na stali nierdzewnej i innych powierzchniach metalowych za pomocą środków czyszczących do stali nierdzewnej 3M™. Nasze szybkie i wydajne spraye dokładnie czyszczą wszystkie powierzchnie. Przylegają do pionowych powierzchni, pozostawiając niewidzialną warstwę ochronną, która spowalnia osadzanie się cząsteczek brudu i sprawia, że powierzchnie dłużej pozostają czyste. O przyjemnym cytrusowym zapachu, czyszczą, polerują i przywracają połysk powierzchniom. Można je bezpiecznie stosować w obszarach przygotowywania żywności, dzięki czemu idealnie nadają się do komercyjnych kuchni i obszarów przetwarzania żywności. Są one również przydatne do czyszczenia i polerowania metalowych elementów architektonicznych, takich jak windy, schody ruchome i poręcze.

Proponowane zastosowania
 • Do polerowania i ochrony stali nierdzewnej i innych powierzchni metalowych

Specyfikacja

Zasoby

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.