1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Testy alergenów
 5. 3M™ Clean-Trace™ wacik do badania białka na powierzchni (Allergen) ALLTEC60, 60 w kasetce

3M™ Clean-Trace™ wacik do badania białka na powierzchni (Allergen) ALLTEC60, 60 w kasetce

3M ID 7000034528
 • Wykrywa już 3 µg białka na powierzchniach i w trudno dostępnych obszarach.
 • Dostarcza narzędzie, które pomaga ocenić i poprawić wydajność higieniczną.
 • Wizualny odczyt zmiany barwy wskazuje poziom czystości.
 • Wyniki w czasie rzeczywistym pozwalają na natychmiastowe podjęcie działania naprawczego.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Czas badania
15 Minuta
Marka
Clean-Trace™
Próg proteinowy
3 µg
Rodzaj badania
Higiena powierzchni
Segment Wytwórstwa
Monitorowanie środowiska, Testy pakowania i przechowywania, Produkty gotowe do jedzenia
Temperatura przechowywania
2-25°C
Zawartość opakowania
60 w kasetce
Szczegóły
 • Wykrywa już 3 µg białka na powierzchniach i w trudno dostępnych obszarach.
 • Dostarcza narzędzie, które pomaga ocenić i poprawić wydajność higieniczną.
 • Wizualny odczyt zmiany barwy wskazuje poziom czystości.
 • Wyniki w czasie rzeczywistym pozwalają na natychmiastowe podjęcie działania naprawczego.
 • Zatwierdzony w przypadku szeregu białek alergogennych, w tym jaj, mleka, glutenu, soi, orzechów arachidowych, migdałów i gryki.

3M™ Clean-Trace™ Surface Protein (Allergen) Test Swab ALLTEC60 to szybki, prosty i wiarygodny roztwór do monitorowania obecności alergenów na powierzchniach, aby skutecznie zarządzać procesem mycia i czyszczenia.

Jest to szybki i łatwy sposób sprawdzenia, czy czyszczenie przeprowadzono zgodnie z satysfakcjonującym standardem poprzez detekcję białka. 3M™ Clean-Trace™ Surface Protein (Allergen) Test Swab wykorzystuje 3M™ Digital Heating Block DHB230, aby dać dokładny odczyt w 15 minut lub szybciej. Poprzez porównanie koloru wacika i roztworu względem etykiety użytkownik może łatwo zinterpretować wyniki wskazujące na obecność alergenów. 3M™ Clean-Trace™ Surface Protein (Allergen) Test Swab ALLTEC60 jest walidowany względem szerokiej gamy białek alergogennych, w tym jaj, mleka, glutenu, soi, orzeszków ziemnych, migdałów i kaszy gryczanej. Nie są wymagane warunki chłodnicze, gdyż może być przechowywany w temperaturze pokojowej (25°C / 77°F). To łatwe w użyciu urządzenie wymaga minimalnego przeszkolenia. Przeznaczone wyłącznie do wykorzystania w przemyśle. Dzięki unikalnemu formatowi swab-click-read (wacik-klik-odczyt) i łatwej do odczytu technologii zmiany barwy prosta metoda sprawdzenia, czy usunięto resztki białek po czyszczeniu jest bardzo łatwa w stosowaniu i wdrożeniu w obciążonym pracą otoczeniu produkcyjnym. Uzyskane wyniki są półilościowe z czterema możliwymi interpretacjami barw. Im szybciej test przybiera barwę purpurową i im silniejsza jest zmiana barwy, tym wyższy jest poziom skażenia na powierzchni. Więcej, niż czystość: Wraz z 3M™ Clean-Trace™ Surface Protein (Allergen) Test Swab ALLTEC60 monitorowanie alergenów na powierzchniach i w trudno dostępnych obszarach jest proste, a wyniki uzyskuje się w ciągu 15 minut lub szybciej. Szybka detekcja i potwierdzenie pozwala na podjęcie natychmiastowego działania naprawczego. Wizualny odczyt zmiany barwy wskazuje poziom czystości, wykrywając już 3µg alergenu na powierzchniach i w roztworze. Do interpretacji wyników nie jest potrzebne żadne urządzenie. Produkt ten można stosować po minimalnym przeszkoleniu i łatwo go zintegrować z programami HACCP do monitorowania skuteczności czyszczenia. Dodatkowo łatwość jego stosowania, wiarygodna detekcja i szybkie wizualne wyniki mogą pomóc w edukacji personelu w zakresie znaczenia zachowania czystości.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.