1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski ścierne
 5. Dyski na foli
 6. Dysk w rolce na podłożu foliowym 3M™ Trizact™ Hookit™ 466LA, 31.7mm, P3000

Dysk w rolce na podłożu foliowym 3M™ Trizact™ Hookit™ 466LA, 31.7mm, P3000

 • Numer części 50079
 • Numer produktu 3M 466LA
 • 3M ID 7000034236
 • UPC 05010027811157,05010027811164

przemysł motoryzacyjny

farba, lakier, lakiey bezbarwne

naprawa defektów

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • przemysł motoryzacyjny
 • farba, lakier, lakiey bezbarwne
 • naprawa defektów
 • 3M™ Szlifierki
 • Wykonuj naprawy szybko i sprawnie

3M™ Hookit™ Trizact™ Disc 466LA jest unikalnym wysokowydajnym materiałem ściernym do farb i naprawy lakieru bezbarwnego.

Użyj Dysku w rolce na podłożu foliowym 3M™ Trizact™ Hookit™ 466LA do dwuetapowego procesu naprawy uszkodzeń lakieru w motoryzacji. Nasze dyski foliowe dobrze współpracują z mini szlifierkami mimośrodowymi, dając wykończenie gotowe do polerowania. W przeciwieństwie do konwencjonalnych materiałów ściernych, materiał ścierny 3M™ Trizact™ zaczyna i pozostaje ostry, co zapewnia bardziej precyzyjną kontrolę wykończenia, bardziej przewidywalne wykończenie i lepszą spójną jakość w porównaniu z konwencjonalnymi dyskami. Trójwymiarowe struktury równomiernie rozmieszczone na całej powierzchni materiałów ściernych Trizact pomagają utrzymać stałą wydajność i ograniczają różnice pomiędzy poszczególnymi dyskami. Precyzyjnie dobrany minerał pomaga ograniczyć etapy obróbki, zapewniając jednocześnie wysoki poziom połysku. Potrzebne jest bardzo mało wody, dzięki czemu proces jest łatwy i wydajny. Nasze dyski foliowe są doskonałym wyborem do wykańczania, naprawy defektów i wyrównywania w zastosowaniach związanych z usuwaniem lakieru, lakieru bezbarwnego i defektów plastikowych. Wydłużona żywotność dysku oraz szybkie i równomierne cięcie sprawiają, że jest on idealny do szybkich napraw. Usuń większość typowych defektów szybko (w 2 lub 3 sekundy) i pracuj wydajnie dzięki dodatkowej wygodzie, jaką daje nasza forma dysków na rolce.

Produkty powiązane

Jednostka produktu Tarcza
Marki Finesse-it™
Materiał ścierny Węglik Krzemu
Mokry lub suchy Wilgotne
Podkład Film poliestrowy
Przemysł Przemysł ogólny
Sub przemysły Przemysł samochodowy
Typ mocowania Haczyk–pętelka
Typ nasypu Zamknięty nasyp
Wsparcie podciśnieniowe Nie
Zastosowanie Czyszczenie
Średnica całkowita (jednostki metryczne) 31,75 mm

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M