1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Materiały ścierne do pracy ręcznej
 5. Elastyczne kostki ścierne
 6. 3M 6200J elastyczne pady diamentowe M18-74 90X55MM czerwone (S), stara wersja

3M 6200J elastyczne pady diamentowe M18-74 90X55MM czerwone (S), stara wersja

 • 3M ID 7000034092

Do stosowania na różnorodnych powierzchniach

Rozkład otworów umożliwia odprowadzanie wiórów i odpadów, co zapobiega zatykaniu się

Trzy rodzaje rozmieszczenia otworów umożliwiają operatorom wybór najodpowiedniejszego materiału ściernego do indywidualnych potrzeb danego projektu

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Do stosowania na różnorodnych powierzchniach
 • Rozkład otworów umożliwia odprowadzanie wiórów i odpadów, co zapobiega zatykaniu się
 • Trzy rodzaje rozmieszczenia otworów umożliwiają operatorom wybór najodpowiedniejszego materiału ściernego do indywidualnych potrzeb danego projektu
 • Elastyczny podkład QRS (na rzep) umożliwia łatwą wymianę narzędzia oraz reagowanie na krawędzie i kontury

Do obróbki płaskiego szkła, przycinania i wykańczania materiałów kompozytowych oraz gratowania przemysłowego twardych materiałów. Kolorowe oznaczenia oraz ergonomiczny kształt umożliwiają maksymalną kontrolę, zapewniają długą żywotność produktu i gwarantują precyzyjne wykończenie.

Elastyczne arkusze diamentowe 3M™ 6002J zapewniają lepsze wykończenie bez spowalniania pracy. Dysk diamentowy 3M™ 6002J zawiera spoiwo metaliczne, które bezpiecznie mocuje mikrodrobinki diamentowe do podkładu typu QRS (na rzep). Dostępne w wielu rozmiarach na zamówienie. Pozwala to na dopasowanie się do najróżniejszych krawędzi, a otwory w strukturze arkuszy pozwalają na odprowadzanie wiórów i odpadów, dzięki czemu materiał się nie zapycha. Elastyczny podkład pozwala na precyzyjną obróbkę krawędzi i konturów na różnorodnych powierzchniach: kamień, szkło, ceramika, węgliki metali i materiały kompozytowe. Potrójne otwory w strukturze arkuszy pozwalają na odprowadzanie wiórów i odpadów, dzięki czemu materiał się nie zapycha.

Cechy charakterystyczne

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Produkty podobne

Długość całkowita (jednostki metryczne) 90 mm
Gradacja – mikrony N74
Jednostka produktu Ręczna ściernica
Marki 3M™
Materiał ścierny diament
Szerokość całkowita (jednostki metryczne) 55 mm