3M™ 314D arkusz ścierny 230 mm x 280 mm P120

3M ID 7000032147UPC 04046719185245
 • Wykańczanie krawędzi, gratowanie, usuwanie rdzy
 • Uniwersalne, trwałe arkusze sprawdzą się na metalu, drewnie i tworzywach sztucznych
 • Płócienny podkład jest elastyczny, ale jednocześnie wystarczająco wytrzymały, żeby używać go z narzędziami
 • Arkusz można ręcznie porwać na mniejsze kawałki, żeby dostosować go do swoich potrzeb i ograniczyć marnowanie się produktu
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Context
AutomotiveAftermarket
Długość całkowita (jednostki metryczne)
280 mm
Jednostka produktu
Arkusz
Kolor produktu
Czerwony
Konfiguracja otworów
bez otworów
Materiał ścierny
Tlenek aluminium
Piasek
P120
Szerokość całkowita (jednostki metryczne)
230 mm
Szczegóły
 • Wykańczanie krawędzi, gratowanie, usuwanie rdzy
 • Uniwersalne, trwałe arkusze sprawdzą się na metalu, drewnie i tworzywach sztucznych
 • Płócienny podkład jest elastyczny, ale jednocześnie wystarczająco wytrzymały, żeby używać go z narzędziami
 • Arkusz można ręcznie porwać na mniejsze kawałki, żeby dostosować go do swoich potrzeb i ograniczyć marnowanie się produktu

Arkusz ścierny 3M™ 314D wykorzystuje ziarno ścierne z tlenku glinu w nasypie zamkniętym na trwałym, płóciennym podkładzie, który sprawia, że nadaje się on do zacierania, oczyszczania, wykańczania krawędzi, gratowania oraz usuwania rdzy na wszystkich rodzajach metalu i farby.

Uniwersalny, trwały, elastyczny Nasz uniwersalny, lekki arkusz ścierny 3M™ 314D sprawdzi się w szlifowaniu ręcznym bądź maszynowym na metalu, drewnie oraz tworzywach sztucznych. Nasyp zamknięty tlenku glinu oznacza, że gęściej rozmieszczone ziarna szlifują drobniej niż arkusze z nasypem otwartym. Arkusz ten jest dostępny w gradacjach od 40 do 400, aby sprostać różnym zadaniom. Jest doskonały do szeregu różnych zastosowań z dziedziny obróbki metalu, zarówno żelaznego, jak i nieżelaznego: gratowanie, zacieranie i naprawianie powierzchni metalowych, usuwanie rdzy i innych zanieczyszczeń, a także przygotowywanie powierzchni pod malowanie i nakładanie powłok. Płócienny podkład o gramaturze J daje arkuszowi elastyczność niezbędną do szlifowania zaokrąglonych krawędzi czy niewielkich elementów, sprawiając, że nie rozdziera się on tak łatwo jak papier i nie traci właściwości ściernych w wyniku zaginania czy składania. Arkusze mają rozmiar 11 na 9 cali. Arkusze ścierne to dobry wybór do ogólnych zastosowań szlifierskich oraz konserwacji powierzchni drewnianych i metalowych. Aby dostosować wielkość arkusza do swoich potrzeb, można go z łatwością porwać ręcznie.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.