1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Materiały ścierne
 4. Dyski
 5. Dyski lamelkowe
 6. 3M™ 947D Ściernica talerzowa 125mm P40

3M™ 947D Ściernica talerzowa 125mm P40

3M ID 7000032114UPC 04046719028320
 • Opatentowane ziarno ceramiczne 3M™ umożliwia agresywną obróbkę i zapewnia stałą jakość wykończenia powierzchni przez cały okres użytkowania dysku
 • Elastyczny podkład z płótna bawełnianego o gramaturze X zapewnia szybką obróbkę w zakresie lekkiego szlifowania i wykańczania powierzchni.
 • Dysk zawiera dodatek chłodzący, który zapobiega przegrzewaniu się stali nierdzewnej podczas szlifowania
 • Wyjątkowa wydajność podczas szlifowania twardych metali
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Forma produktu
Tarcza
Maks. prędkość
12000 rpm
Materiał ścierny
Ceramiczny
Piasek
P40
Średnica całkowita (jednostki metryczne)
125 mm
Średnica otworu centralnego (jednostki metryczne)
22 mm
Szczegóły
 • Opatentowane ziarno ceramiczne 3M™ umożliwia agresywną obróbkę i zapewnia stałą jakość wykończenia powierzchni przez cały okres użytkowania dysku
 • Elastyczny podkład z płótna bawełnianego o gramaturze X zapewnia szybką obróbkę w zakresie lekkiego szlifowania i wykańczania powierzchni.
 • Dysk zawiera dodatek chłodzący, który zapobiega przegrzewaniu się stali nierdzewnej podczas szlifowania
 • Wyjątkowa wydajność podczas szlifowania twardych metali

Ściernica talerzowa 3M™ 947D jest przeznaczony do szlifowania z niewielkim dociskiem, usuwania małych spawów, wykańczania oraz przygotowywania powierzchni wszystko z pomocą jednego dysku. To jednoetapowa alternatywa dla tarcz ściernych czy dysków fibrowych działa wystarczająco szybko, żeby skutecznie usuwać naddatki, jednocześnie amortyzując nacisk dzięki konstrukcji listkowej, co daje bardziej delikatne wykończenie. Skuteczna w przygotowywaniu stali nierdzewnej do wykończenia nr 3 i nr 4.

Ściernica talerzowa 3M™ 947D z nasypem z ceramicznego tlenku glinu zapewnia ponadprzeciętną szybkość obróbki w porównaniu do tradycyjnego tlenku glinu oraz wszechstronną efektywność pracy na większości obrabianych metali. Dysk ma podkład z płótna bawełnianego o gramaturze X, zapewniający szybszą obróbkę w zakresie delikatnego szlifowania i wykańczania metali. Dyski lamelkowe 3M™ to bezkonkurencyjny produkt, który umożliwia jednoczesne szlifowanie i zacieranie defektów. Listki dysku zużywają się stopniowo, odsłaniając nowy materiał ścierny, co pozwala wydłużyć żywotność dysku i zapewnić stałą wydajność pracy. Dyski te idealnie nadają się do usuwania spoin, zacierania, gratowania, usuwania rdzy, przygotowania powierzchni oraz fazowania wszystkich rodzajów metali. Dyski lamelkowe można stosować na większości szlifierek kątowych. Zwykle dają one wykończenie o jeden stopień drobniejsze niż wskazuje gradacja dysku. Dyski lamelkowe 3M™ to bezkonkurencyjny produkt, który umożliwia jednoczesne szlifowanie i zacieranie defektów. Listki dysku zużywają się stopniowo, odsłaniając nowy materiał ścierny, co pozwala wydłużyć żywotność dysku i zapewnić stałą wydajność pracy. Dyski te idealnie nadają się do usuwania spoin, zacierania, gratowania, usuwania rdzy, przygotowania powierzchni oraz fazowania wszystkich rodzajów metali. Dzięki temu, że listki nachodzą na siebie, na powierzchnię tnącą można nałożyć więcej materiału ściernego, więc dyski te starczają na dłużej niż typowe produkty. Dyski lamelkowe są doskonałe do wielu różnych zastosowań, w tym usuwania niewielkich spawów, gratowania, usuwania rdzy, fazowania i zacierania spoin.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.