1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Materiały do pobierania próbek
 5. Gaziki do pobierania próbek
 6. Wacik do pobierania próbek 3M™ Swab Sampler z 10 ml płynnej pożywki neutralizującej 10 ml D/E RS96010DE, 100 w kasetce

Wacik do pobierania próbek 3M™ Swab Sampler z 10 ml płynnej pożywki neutralizującej 10 ml D/E RS96010DE, 100 w kasetce

3M ID 7000030314UPC 50707387576481
 • Fiolka z płynną pożywką neutralizująca D/E jest gotowa do użycia w badaniu patogenów w próbkach środowiskowych.
 • Waciki dosięgają rogów i trudno dostępnych obszarów dla zwiększonej dokładności.
 • Wygodna konstrukcja ułatwia zachowanie spójności próbkowania pomiędzy laborantami oraz pomiędzy zakładami.
 • Butelki mają obszerną przestrzeń nad powierzchnią zawartości, aby ułatwić dodanie próbki i worteksowanie.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Marka
3M™
Objętość
10 mL
Rodzaj badania
Środowiskowe
Rodzaj podłoża
Bulion neutralizujący D/E
Rodzaj produktu
Wacik
Segment Wytwórstwa
Monitorowanie środowiska, Zawiesić, Testy pakowania i przechowywania, Mleczarstwo, Produkty gotowe do jedzenia
Zawartość opakowania
100 w kasetce
Szczegóły
 • Fiolka z płynną pożywką neutralizująca D/E jest gotowa do użycia w badaniu patogenów w próbkach środowiskowych.
 • Waciki dosięgają rogów i trudno dostępnych obszarów dla zwiększonej dokładności.
 • Wygodna konstrukcja ułatwia zachowanie spójności próbkowania pomiędzy laborantami oraz pomiędzy zakładami.
 • Butelki mają obszerną przestrzeń nad powierzchnią zawartości, aby ułatwić dodanie próbki i worteksowanie.
 • Niezależny wacik i fiolka w celu zwiększenia produktywności i efektywności.

3M™ Swab-Sampler with 10 mL D/E Neutralizing Broth jest wygodnym i szybkim rozwiązaniem do pobierania i testowania próbek środowiskowych z niewielkich powierzchni.

Pobranie próbki jest łatwe dzięki dołączonemu wacikowi. Fiolka ma objętość, która pozwala na łatwe nałożenie próbki i worteksowanie, aby uwolnić organizmy z wacika. To rozwiązanie do pobierania próbek zostało poddane dekontaminacji poprzez naświetlanie promieniami gamma w celu wydłużenia okresu przydatności. 3M Swab-Sampler jest wyprodukowany w USA i posiada certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający jakość. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego. Podejście Hazard Analysis Critical Control Point (HACCP) jest najpowszechniej akceptowanym protokołem zarządzania bezpieczeństwem żywności na całym świecie. Produkty do pobierania próbek firmy 3M są ważną częścią takiego podejścia, mającego na celu identyfikację zagrożeń pochodzących z żywności i wskazanie ich źródła. Mobilność, stabilna pożywka wzbogacająca, łatwe w obsłudze waciki i gąbki opracowano z myślą o badaniu szerokiej gamy potencjalnych zagrożeń i w celu dostarczenia wyjątkowo dokładnych wyników. Opracowano je z myślą o bezpiecznym gromadzeniu, przechowywaniu i zabezpieczaniu zawartości od miejsca pobrania do laboratorium bez wyciekania lub uszkodzenia próbki. Neutralizującą pożywkę płynną D/E opracowaną przez Dey i Engley stosuje się w testowaniu środków dezynfekcyjnych, gdzie ważna jest neutralizacja antyseptyków i środków dezynfekcyjnych w celu określenia ich aktywności bakteriobójczej. Jest skuteczna w neutralizacji szerokiej gamy środków dezynfekcyjnych i konserwantów chemicznych o działaniu przeciwbakteryjnym, takich jak związki amonowe, fenole, jod, preparatu chloru, pochodne rtęci, formaldehyd i glutaraldehyd. Neutralizujące pożywki D/E będą zobojętniać wyższe stężenia pozostałości środków przeciwbakteryjnych niż inne standardowe formuły neutralizujące, np. pożywki Letheen, pożywki tioglikolanowe i bufor neutralizujący.

Materiały informacyjne
Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.