1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Laboratoryjne materiały eksploatacyjne i testy
 4. Materiały do pobierania próbek
 5. Gaziki do pobierania próbek
 6. Wacik do pobierania próbek 3M™ z 5 ml pożywki płynnej Letheen RS9605LET, 100 w kasetce

Wacik do pobierania próbek 3M™ z 5 ml pożywki płynnej Letheen RS9605LET, 100 w kasetce

 • 3M ID 7000030302
 • UPC 50707387581157,00707387581152

Fiolka wypełniona płynną pożywką Letheen jest gotowa do użycia przy badaniu patogenów w próbkach środowiskowych.

Waciki dosięgają rogów i trudno dostępnych obszarów zwiększając dokładność.

Wygodny projekt pomaga poprawić spójność próbkowania prowadzonego przez różnych techników i w różnych instytucjach.

Zobacz więcej szczegółów

Specyfikacja

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Fiolka wypełniona płynną pożywką Letheen jest gotowa do użycia przy badaniu patogenów w próbkach środowiskowych
 • Waciki dosięgają rogów i trudno dostępnych obszarów zwiększając dokładność
 • Wygodny projekt pomaga poprawić spójność próbkowania prowadzonego przez różnych techników i w różnych instytucjach
 • Butelki mają dużą objętość, aby ułatwić dodanie próbki i worteksowanie
 • Niezależny wacik i fiolka w celu zwiększenia produktywności i efektywności

3M™ Swab-Sampler with 5 mL Letheen Broth jest wygodnym i szybkim urządzeniem do pobierania i testowania próbek środowiskowych z niewielkich powierzchni.

Pobranie próbki jest łatwe dzięki dołączonemu wacikowi. Fiolka ma obszerne miejsce w szyjce które pozwala na łatwe nałożenie próbki i worteksowanie, aby uwolnić organizmy z wacika. To narzędzie do pobierania próbek zostało poddane dekontaminacji poprzez naświetlanie promieniami gamma w celu wydłużenia okresu przydatności. 3M Swab-Sampler jest wyprodukowany w USA i posiada certyfikat ISO 9001:2008 potwierdzający jakość. Jest przeznaczony wyłącznie do użytku laboratoryjnego. Podejście Hazard Analysis Critical Control Point (HACCP) jest najpowszechniej akceptowanym protokołem zarządzania bezpieczeństwem żywności na całym świecie. Produkty do pobierania próbek firmy 3M są ważną częścią takiego podejścia, mającego na celu identyfikację zagrożeń pochodzących z żywności i wskazanie ich źródła. Mobilność, stabilna pożywka wzbogacająca, łatwe w obsłudze waciki i gąbki opracowano z myślą o badaniu szerokiej gamy potencjalnych zagrożeń i w celu dostarczenia wyjątkowo dokładnych wyników. Opracowano je z myślą o bezpiecznym gromadzeniu, przechowywaniu i zabezpieczaniu zawartości od miejsca pobrania do laboratorium bez wyciekania lub uszkodzenia próbki. Główne zastosowanie pożywki płynnej Letheen Broth obejmuje neutralizację działania bakteriobójczego czwartorzędowych związków amonowych oraz określenie współczynnika fenolowego surfaktantów kationowych, zgodnie z zaleceniem dot. oficjalnych metod analizy Towarzystwa Chemików Analitycznych (ang. Official Methods of Analysis of the Association of Official Analytical Chemists, AOAC). Pożywka płynna Letheen jest także stosowana w praktykach pobierania wymazów higienicznych, gdzie neutralizujące czwartorzędowe związki amonowe są wymagane.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.