3M™ Elektroda bierna niedzielona bez przewodu, 9130; 100 szt./op.

 • 3M ID 7100238163
 • UPC 10707387802858

Podłoże o unikalnych właściwościach odprowadzania ciepła eliminuje ryzyko urazów termicznych. Odporne na uszkodzenia w tym na rozdarcie podłoże zapewnia bezproblemowe odklejenie.

'Miękki hydrofilowy, oparty na wodzie klej przewodzący zapewniają bardzo dobry kontakt ze skórą.

Przydatna do użyciu przez 2 tygodnie od otwarcia opakowania jednostkowego.

Zobacz więcej szczegółów
Często przeglądane zasoby

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Podłoże o unikalnych właściwościach odprowadzania ciepła eliminuje ryzyko urazów termicznych. Odporne na uszkodzenia w tym na rozdarcie podłoże zapewnia bezproblemowe odklejenie
 • 'Miękki hydrofilowy, oparty na wodzie klej przewodzący zapewniają bardzo dobry kontakt ze skórą
 • Przydatna do użyciu przez 2 tygodnie od otwarcia opakowania jednostkowego
 • Przeznaczone do użycia na pacjentach, u których może zapewnić pełną przylepność elektrody całą powierzchnią we właściwym miejscu w stosunku do pola operacyjnego
 • Nie zawiera lateksu

'Odprowadza prąd elektrochirurgiczny z pola operacyjnego. Wodoodporne włókninowe podłoże z polipropylenu zapewnia 25% szybsze odprowadzenie ciepła w porównaniu z elektrodami piankowymi. Mały rozmiar pozwala na stosowanie u wszystkich pacjentów z wyjątkiem wcześniaków i noworodków. Klej wrażliwy na nacisk. Kompatybilna z większością generatorów.

Mały rozmiar równoważny z tradycyjnymi elektrodami. Umożliwia uniwersalną aplikację w stosunku do linii cięcia chirurgicznego. Powierzchnia przewodząca : 96,8 cm kw. Dzięki zastosowaniu technologii 3M™ Green Safety Ring działanie jest równoważne elektrodom o powierzchni przewodzącej większej o 33%. Nieprzewodząca część brzeżna zapewnia izolację elektryczną od otoczenia.

Specyfikacja

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.


Znajdujesz się na stronie internetowej przeznaczonej dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących, w zakresie działania przedsiębiorstwa obrót wyrobami medycznymi.