1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Filtracja
 4. Wkłady filtracyjne i media
 5. Wymienne wkłady filtrów wody
 6. Filtr wymienny do filtrów wody 3M™, cały zawór SQC, konfiguracja AP917HD-S, 5621008

Filtr wymienny do filtrów wody 3M™, cały zawór SQC, konfiguracja AP917HD-S, 5621008

 • 3M ID 7000029542
 • UPC 00016145256547

Wysoka wydajnośc przepływ 75 litrów/minuta, do zastosowania w domach prywatnych i budynkach komercyjnych.

Wbudowany zawór odcinający dla łatwiejszej wymiany filtra.

Wykonana z materiałów zgodnych z normą FDA CFR-21 (dopuszczone do kontaktu z żywnością i wodą pitną)

Zobacz więcej szczegółów

Szczegóły

Najważniejsze cechy
 • Wysoka wydajnośc przepływ 75 litrów/minuta, do zastosowania w domach prywatnych i budynkach komercyjnych
 • Wbudowany zawór odcinający dla łatwiejszej wymiany filtra
 • Wykonana z materiałów zgodnych z normą FDA CFR-21 (dopuszczone do kontaktu z żywnością i wodą pitną)
 • Przezroczysta obudowa głowicy aby mieć filtr pod stała kontrolą
 • Łatwa i szybka wymiana filtra

Aqua-Pure® serii AP900 to system do filtrowania wody w całym budynku. Składa się z wysokowydajnych filtrów do różnorodnych zastosowań, które pomagają zmniejszyć ilość zanieczyszczeń, takich jak osady, smak i zapach chloru, a nawet kamień. Instalacje te charakteryzują się łatwą instalacją, konserwacją i wymianą.

Aqua-Pure® serii AP900 system filtracji wody w całym budynku pomaga poprawić jakość całej wody doprowadzanej do budynku, zwiększając jakość wody pitnej. Poniżej przedstawiono cechy serii AP900: Przyłącza hydrauliczne 1” NPT ze stali nierdzewnej na wlocie i wylocie Maksymalne natężenie przepływu sięgające 75,7 l/min Maksymalne ciśnienie robocze instalacji: 862 kPa, temperatura robocza: 37,8°C W modelu AP902 stosowany jest plisowany nośnik tkaninowy "non-woven" zatrzymywanie osadów o nominalnej wielkości 5 mikronów W modelu AP903 zastosowano filtrację za pomocą bloku węglowego i plisowanego nośnika tkaninowego "non-woven zatrzymywanie osadów o nominalnej wielkości 5 mikronów oraz ograniczyć smak i zapach chloru W modelu AP904 zastosowano dodatkowo czynnik hamujący osadzanie się kamienia zatrzymywanie osadów o nominalnej wielkości do 5 mikronów, ograniczenie smaku i zapachu chloru, hamowanie osadzania się kamienia kotlowego Materiały, z których wykonano filtry są zgodne z FDA CFR-21 i są dopuszczone do kontaktu z żywnością oraz wodą pitną Wkłady mają higieniczną budowę, zabezpiecza przed zetknięciem się z brudnym wnętrzem filtra podczas jego wymiany W celu hamowania osadzania się kamienia, spowodowanego łączeniem się jonów wapnia i magnezu znajdujących się w wodzie, niewielkie ilości polifosforanów. Przyłącza 1" ze stali nierdzewnej, zastosowane na wejściu i wyjściu, ułatwiają montaz filtra i zapewniają przepływ o natężeniu sięgającym 75,7 l/min, który pozwala spełnić wymagania wydajności instalacji dla budynków mieszkalnych i niewielkich obiektów komercyjnych. Innowacyjna konstrukcja Sanitary Quick Change (SQC), pierwsze w branży rozwiązanie tego typu, umożliwia szybką i łatwą wymianę filtrów bez konieczności kontaktu z wnetrzem filtra. W serii AP900 stosuje się głowicę ze zintegrowanym wspornikiem mocującym. Głowicę ze stali nierdzewnej 304 można instalować w miejscach, w których występuje zjawisko „pocenia”. Jest ona również odporna na korozję i zapewnia długi okres eksploatacji wkładu bez wpływu na smak wody pitnej. Instalacje do filtrowania wody w całym budynku serii AP900 zmniejszają ilość osadów, smak i zapach chloru oraz ilość kamienia (w zależności od instalacji), a także poprawiają jakość i smak wody, zapewniając czystszą i bardziej przezroczystą wodę w każdym ujęciu w budynku. Instalacje te określa się mianem instalacji punktu wejścia (point-of-entry, POE) i instaluje za wodomierzem lub pompą studzienną. Pozwalają one chronić instalację hydrauliczną i armaturę, zmniejszając jednocześnie nieprzyjemny smak, kolor i zapach wody. Konserwacja instalacji do filtrowania wody w całym budynku jest tak prosta jak wymiana żarówki i polega na obróceniu wkładu o ćwierć obrotu.

Specyfikacja

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail


Odwiedź naszą platformę z webinariami na temat klejenia i montażu

Uzyskaj najnowsze informacje, praktyczne wskazówki i wiele więcej od wiodących w branży Ekspertów 3M i poszerz swoją wiedzę. Każde webinarium trwa 45 minut.

Poznaj nasze bezpłatne webinaria na żądanie

An error occurred.