1. Polska
 2. Wszystkie produkty 3M
 3. Filtracja
 4. Wkłady filtracyjne i media
 5. Wymienne wkłady filtrów wody
 6. Filtr wymienny do filtrów wody 3M™, cały zawór SQC, konfiguracja AP917HD-S, 5621008

Filtr wymienny do filtrów wody 3M™, cały zawór SQC, konfiguracja AP917HD-S, 5621008

3M ID 7000029542UPC 00016145256547
 • Wysoka wydajnośc przepływ 75 litrów/minuta, do zastosowania w domach prywatnych i budynkach komercyjnych.
 • Wbudowany zawór odcinający dla łatwiejszej wymiany filtra.
 • Wykonana z materiałów zgodnych z normą FDA CFR-21 (dopuszczone do kontaktu z żywnością i wodą pitną)
 • Przezroczysta obudowa głowicy aby mieć filtr pod stała kontrolą.
 More...
Zobacz wszystkie szczegóły
Specyfikacja
Kolor produktu
Niebieski
Linia produktów
AP
Maksymalna temperatura pracy (stopnie Celsiusza)
37,8 Stopnie Celsjusza
Marka
Aqua-Pure™
Odstęp między wymianami
12 Miesiąc
Pojemność (jednostki metryczne)
378541 liters
Prędkość przepływu (l/min)
75 Litre per minute
Przemysł
Dom
Przepływ (jednostki metryczne)
37,85 Litre per minute
Rodzaj filtra
SQC
szybki montaż
Tak
Tytuły redukcji
Smak i zapach chloru, Cząstki stałe, Kamień
Waga netto (jednostki metryczne)
1,63 Kilogram
Wskaźnik mikronów
5 Absolute, @ 95%
Wymiary (jednostki metryczne)
73.66 cm x 11.43 cm
Zakres ciśnień (jednostki metryczne)
172 ‒ 862 kPa
Zakres temperatur (stopnie Celsjusza)
4,4 ‒ 37,8°C
Żywotność filtra
12 Miesięcy
Szczegóły
 • Wysoka wydajnośc przepływ 75 litrów/minuta, do zastosowania w domach prywatnych i budynkach komercyjnych.
 • Wbudowany zawór odcinający dla łatwiejszej wymiany filtra.
 • Wykonana z materiałów zgodnych z normą FDA CFR-21 (dopuszczone do kontaktu z żywnością i wodą pitną)
 • Przezroczysta obudowa głowicy aby mieć filtr pod stała kontrolą.
 • Łatwa i szybka wymiana filtra.

Aqua-Pure® serii AP900 to system do filtrowania wody w całym budynku. Składa się z wysokowydajnych filtrów do różnorodnych zastosowań, które pomagają zmniejszyć ilość zanieczyszczeń, takich jak osady, smak i zapach chloru, a nawet kamień. Instalacje te charakteryzują się łatwą instalacją, konserwacją i wymianą.

Aqua-Pure® serii AP900 system filtracji wody w całym budynku pomaga poprawić jakość całej wody doprowadzanej do budynku, zwiększając jakość wody pitnej. Poniżej przedstawiono cechy serii AP900: Przyłącza hydrauliczne 1” NPT ze stali nierdzewnej na wlocie i wylocie Maksymalne natężenie przepływu sięgające 75,7 l/min Maksymalne ciśnienie robocze instalacji: 862 kPa, temperatura robocza: 37,8°C W modelu AP902 stosowany jest plisowany nośnik tkaninowy "non-woven" zatrzymywanie osadów o nominalnej wielkości 5 mikronów W modelu AP903 zastosowano filtrację za pomocą bloku węglowego i plisowanego nośnika tkaninowego "non-woven zatrzymywanie osadów o nominalnej wielkości 5 mikronów oraz ograniczyć smak i zapach chloru W modelu AP904 zastosowano dodatkowo czynnik hamujący osadzanie się kamienia zatrzymywanie osadów o nominalnej wielkości do 5 mikronów, ograniczenie smaku i zapachu chloru, hamowanie osadzania się kamienia kotlowego Materiały, z których wykonano filtry są zgodne z FDA CFR-21 i są dopuszczone do kontaktu z żywnością oraz wodą pitną Wkłady mają higieniczną budowę, zabezpiecza przed zetknięciem się z brudnym wnętrzem filtra podczas jego wymiany W celu hamowania osadzania się kamienia, spowodowanego łączeniem się jonów wapnia i magnezu znajdujących się w wodzie, niewielkie ilości polifosforanów. Przyłącza 1" ze stali nierdzewnej, zastosowane na wejściu i wyjściu, ułatwiają montaz filtra i zapewniają przepływ o natężeniu sięgającym 75,7 l/min, który pozwala spełnić wymagania wydajności instalacji dla budynków mieszkalnych i niewielkich obiektów komercyjnych. Innowacyjna konstrukcja Sanitary Quick Change (SQC), pierwsze w branży rozwiązanie tego typu, umożliwia szybką i łatwą wymianę filtrów bez konieczności kontaktu z wnetrzem filtra. W serii AP900 stosuje się głowicę ze zintegrowanym wspornikiem mocującym. Głowicę ze stali nierdzewnej 304 można instalować w miejscach, w których występuje zjawisko „pocenia”. Jest ona również odporna na korozję i zapewnia długi okres eksploatacji wkładu bez wpływu na smak wody pitnej. Instalacje do filtrowania wody w całym budynku serii AP900 zmniejszają ilość osadów, smak i zapach chloru oraz ilość kamienia (w zależności od instalacji), a także poprawiają jakość i smak wody, zapewniając czystszą i bardziej przezroczystą wodę w każdym ujęciu w budynku. Instalacje te określa się mianem instalacji punktu wejścia (point-of-entry, POE) i instaluje za wodomierzem lub pompą studzienną. Pozwalają one chronić instalację hydrauliczną i armaturę, zmniejszając jednocześnie nieprzyjemny smak, kolor i zapach wody. Konserwacja instalacji do filtrowania wody w całym budynku jest tak prosta jak wymiana żarówki i polega na obróceniu wkładu o ćwierć obrotu.

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiadać na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Wyślij wiadomość

Dziękujemy za kontakt z 3M

Otrzymaliśmy Państwa wiadomość i obecnie przetwarzamy zapytanie
Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pomocą poczt e-mail

An error occurred.